AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

İstenmeyen misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Bryce Hawkman

Rp Yaşı : 30
Gerçek Adı : Kadri

MesajKonu: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 3:24 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lauren Elle Aldren & Adam Patrick

brother&sister:

Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 3:32 am

1 hafta öncesine kadar her şey iyiydi. Mutlu bir yaşamım vardı. İyi bir işim var. Ve bir kızım yoktu. Ama şimdi vardı. Ve benden nefret ediyor, Slytherin'de okuyor, ve kuzenim yakın bir arkadaşıydı. Benden nefret edebilirdi ama onunla arkadaş olması işte en kötüsü buydu. Genede yıkılmış vaziyetteydim. Ve sabahtan beri 3 süpürgede idim. Derslere girmemiştim, sadece içmiştim bütün gün ve devam ediyordum. Masamda neden böyle olduğunu düşünüyordum. Ve Elaine senden nefret ediyorum diye söyleniyordum. Ah şu çatalağızlıktan dolayı karanlık tarafa seçilmem bile beni bu kadar yıkmamıştı. Ve bir öğrencim Caroline o da benim eski halimle ilgili bir şeyler biliyor gibiydi bunu araştırmak zorundaydım. Ama sadece 15 yaşında bir kızdı. Bir şey yapamazdı. Ben ne diyordum bende o yaşta seçilmiştim oraya. Genede bence o kız bir şeyler yapamazdı. Önümdeki bardakta bir ateş viskisi vardı. Hemen içtim ve bardağı doldurmayı denemiştim ama şişe bitmişti. Koltuğa biraz daha yanaştım ve uzandım. Güzel deri bir koltuktu kırmızı.

"Tanrım neden ben ben ne yaptım da beni böyle cezalandırıyorsun." diye hayıflandım.

Bir çok kişi bana bakıyordu ama umurumda değildi hiç biri. İstediklerini düşünebilirlerdi. Birden masamın önünde duran bir cisim gördüm. Bir insandı ve tanıdıktı ama kesinlikle iyi göremiyordum. Sesinden tanıyacaktım şimdi. Şu an hiç istemediğim birisiydi doğrusu.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : Esin

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 3:49 am

Ah sadece büyücülerin olduğu mekanlara bayılıyorum. 'Muggleların yanında sihir yapmamalıyız' gibi saçmasapan kuralların en azından burda bir anlamı yok. Cidden neden mugglelardan kendimizi saklıyoruz? Tanrı aşkına sanki büyücülük saklanması gereken birşeymiş gibi. Tabi kuzenim Adam eminim bu konuda farklı düşünüyordur. Sonuçta çatalağızlı olmaya lanet dediğine göre belki büyü gücüne sahip olmayı da lanet olarak görüyordur. Kimbilir. Bu adamdan herşey beklenir. Kendisi slytherinli ailesinde gryffindora giden tek kişi olarak büyük bir istisna çünkü. Herneyse bunları düşünmeyi bırakmalıyım. Hogsmeade Köyü'nü cidden seviyorum. Özellikle Üç Süpürge. Tanrım oranın kaymak birası cidden harika!
Saatime baktım. Eğer Üç Süpürge'ye gitmek istiyorsam acele etmeliydim. Adımlarımı hızlandırdım biraz sonra Üç Süpürge'nin önündeydim.

Cüppemdeki karları silkeleyip kapıyı açtım. Her zamanki gibi çok kalabalıktı. Kaymak birası almaya giderken kimi gördüm dersiniz. Sevgili kuzenim Adam. Kırmızı bir koltukta oturuyordu ve morali oldukça bozuk görünüyordu. İşte bu fırsatı kaçıramazdım. Asla. Kaymak birasını aldıktan sonra Adam'ın karşısındaki koltuğa oturdum.

'Ah Profesör neyiniz var? Oldukça kötü görünüyorsunuz.'

Dedim. Tabiki sırıtmama engel olamamıştım.
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 4:11 am

'Ah Profesör neyiniz var? Oldukça kötü görünüyorsunuz.' dedi.

Tabi ki bu sesin sahibi sinir kuzenim Lauren'den başkası değildi. Ve bana gene gıcıklık yapmaya çalışacağı kesindi. Bugün olmazdı Lauren bari sadece bugün bana karşı gıcıklık yapma. Bir saniye bugün okulu vardı bu kızın. Güya benim de vardı ama neyse ben en azından profesördüm. Ama o sadece bir öğrenciydi. Bugün ne yaparsa yapsın umurumda değildi. Çünkü benim derdim ondan daha büyüktü. Aman tanrım ben ne dediğimi biliyormuydum. Yerimden doğruldum ve

"Selam Lauren. Bugün konu cidden fazla büyük istersen sinirimi bozma ve git." dedim.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 4:26 am

"Selam Lauren. Bugün konu cidden fazla büyük istersen sinirimi bozma ve git."

Gitmek mi? Ah sevgili kuzenim beni gerçekten hiç tanımıyordu. Ayrıca ayağa kalkarak falan beni korkutmayı başaracağını sanıyorsa çok yanılıyordu.
Tabii geçenki gibi yanında birkaç yılan varsa ısrar etmesine gerek kalmadan burayı terkedebilirim. Ama bu kez ben onu yakalamıştım ve asla bu fırsatı kaçıramazdım. Ne olduğunu mutlaka öğrenmeliydim. Ezik olduğu için onu terkeden bir sevgili? Yada muggle aşığı olduğu için onu terkeden bir sevgili? Yada sadece onu terkeden bir sevgili. Belkide müdür sonunda daha bir yılanla başa çıkamayan birini profesör yapmanın ne kadar yanlış olduğunu anlamış ve onu işten atmıştır. Ah eğer bu olduysa artık Hogwarts'ta rahatça hareket edebilirim demekti. Ama yinede buna pek ihtimal vermiyorum. Ama Adam'ın birşeylere çok fena bozulduğu belliydi. Ve nolursa olsun bunu öğrenecektim. Şimdi ciddi bir hava takınmanın sırası diye düşündüm içimden. Onu samimi olduğuma inandırmalıydım. Cidden oyunculukta fena sayılmam. Hele bunu birinin ağzından laf almak için yapıyorsam.

'Cidden merak ediyorum. Eğer kötü birşey olduysa bana anlatmalısın Adam. Uzaktanda olsa kuzeniz sonuçta öyle değil mi?'

Dedim oldukça ciddi bir ses tonuyla. Yeterince samimi görünmeye çalışıyordum.
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 4:33 am

Cidden merak ediyorum. Eğer kötü birşey olduysa bana anlatmalısın Adam. Uzaktanda olsa kuzeniz sonuçta öyle değil mi?' dedi.

Ben kesinlikle sarhoştum. Kıyafetine yapışıp 'Sen kimsin ve benim o iğrenç, sinir, öfkeli kuzenime ne yaptın ama onu geri istemiyorum. Sende kalabilir.' demek istiyordum. Ama neden böyle davrandığını biliyordum. Şu an ondan başka konuşacak biri yoktu yanımda o yüzden onunla konuşmak zorundaydım. Ama önce ayılmak zorundaydım asamı çıkarıp bir şeyler söyledim ve tamamen ayılmış vaziyetteydim. Aman allahım karanlık büyülerin olduğu kitap cebimdeydi ve ben sarhoş olmuştum burada olmalıydı. Siyah montumun ceketine baktım ve kitabı bulduktan sonra rahat bir nefes almıştım. Bu kitabı yakmama nedenim güvenebileceğim birine kendini savunması için bazı büyüler öğretmekti. Şu an etrafımda geçmişimi öğrenebilecek biri yoktu. Neyse konuşmaya başladım.

"Hiç öyle kötü bir şey değil. 14 yaşında bir kızım olduğu ortaya çıktı. Ve Slytherin'e gidiyor." dedim.

O bile şaşırmıştı. Ya bir çocuğum olabileceğine yada hangi kadının benden çocuk yapmak isteyebileceğine şaşırmıştı.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 4:51 am

İnandırıcı olduğumdan kesinlikle emindim. Ah tanrım kendime bayılıyorum. Cidden onun derdinin umrumda olduğunu falan düşünüyor sanırım. Halbuki benim tek amacım -her zamanki gibi- eğlenmek. Belkide numara yaptığımı fark etmiştir. Ama Adam'ın bu kadar zeki olduğunu sanmıyorum. Üstelik birde sarhoştu. Sarhoş olması daha iyiydi tabi. Ağzından daha kolay laf alabilirdim. Ah asasını çıkarıp bişeyler mırıldandı ve haline bakılırsa artık sarhoş falan değildi. Olsun ben her türlü onun ağzından laf alabilirim. Cidden karşımdaki kişi alt tarafı Adam. Beni çok zorlayacağını sanmıyorum. Üstelik ciddi ifademide hala bozmamıştım.

"Hiç öyle kötü bir şey değil. 14 yaşında bir kızım olduğu ortaya çıktı. Ve Slytherin'e gidiyor."

Güzel şaka diye düşündüm içimden. Demek numara yaptığımı fark etmişti ve benle dalga geçiyordu. Böyle saçma bişeyi anında uydurmasıda hayranlık uyandırıcı.

'Gerçekten de güzel şaka Adam. Bir çocuğunun olması ve slytherine gitmesi. Sanırım içtikten sonra daha eğlenceli oluyorsun.'

Dedikten sonra küçük bir kahkaha attım ve Adam'a baktım. Oo hayır. Şaka falan yapmıyordu. Gayet ciddiydi. Aman tanrım ciddiydi. Kimdi bu slytherin. Heralde sürekli işlerim için kullandığım bir ezikti. Üstelik insan bir çocuğu olduğunu nasıl bilmezdi? Bu adam cidden kaçık.

'Sen ciddisin. Sana inanamıyorum! İnsan bir
çocuğunun olduğunu nasıl bilmez ve tanrı aşkına ne demek slytherinde?
Kim bu şanslı çocuk?'

Dedim. Artık numaradan falan değil gerçekten ciddiydim. Bu çocuk her kimse öğrenmeli ve onu aşağılamaya başlamalıydım. Gerçi bu pek mümkün değil ama olsun.
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 5:04 am

Gerçekten de güzel şaka Adam. Bir çocuğunun olması ve slytherine gitmesi. Sanırım içtikten sonra daha eğlenceli oluyorsun.' dedi.

İnanmamıştı. Doğru ilk fark ettiğimde bende inanamamıştım. Benim bir kızım vardı ha. Ben nasıl bir baba olabilirdim ki. Cevap olamazdım kesinlikle iyi bir baba olamazdım ve 14 yıl boyunca olmamıştım zaten.

'Sen ciddisin. Sana inanamıyorum! İnsan bir
çocuğunun olduğunu nasıl bilmez ve tanrı aşkına ne demek slytherinde?
Kim bu şanslı çocuk?'
dedi.

Ben de sana inanamıyorum Lauren kesinlikle artık ciddi konuşuyordun.

"Audrey Eleusis. Annesi hamile olduğunu öğrenince benden ayrılmaya karar vermişti neden söylemeden. Daha geçen hafta konuştuk. Telefonda söylediği neden şuydu. Neymiş efendim o zamanlar karanlık bir büyücüymüşüm. Anlatmayı denedim sadece çatalağız olup Gryffindor'a seçildiğim için beni aralarına almışlardı ama hayır illa ayrılacak. Ama bu buzdağının görünen bölümü gerçek neden altlarda." dedim.

Ben ne yaptım Lauren'e karanlık büyücü olduğumu açıklamıştım. Aman tanrım kendimden kesinlikle nefret ediyordum neden bunu anlattım. Sadece benden ayrıldığını da söyleyebilirdim daha kolay olurdu doğrusu.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 5:23 am

Adam sonuçta ciddileşmeme şaşırmış görünüyordu. Lütfen ama! Slytherin'de bir çocuğu olduğunu söylüyordu. Tabiki ciddileşecektim. Aynı yatakhanede bile olabilirdik. Ah tanrım düşüncesi bile korkunç. Üstelik bu çocuğun annesi kimdi? Ah tabi. Adam'dan çocuk yaptığına ve bunca zaman bunu açıklamadığına göre oda Adam gibi yılanlardan korkan bir çatalağız olabilirdi. Neden olmasın?

"Audrey Eleusis. Annesi hamile olduğunu öğrenince
benden ayrılmaya karar vermişti neden söylemeden. Daha geçen hafta
konuştuk. Telefonda söylediği neden şuydu. Neymiş efendim o zamanlar
karanlık bir büyücüymüşüm. Anlatmayı denedim sadece çatalağız olup
Gryffindor'a seçildiğim için beni aralarına almışlardı ama hayır illa
ayrılacak. Ama bu buzdağının görünen bölümü gerçek neden altlarda."

HAYIR. Bu kadarı cidden fazlaydı. Benle dalga geçiyor olmalıydı. Audrey? En yakın arkadaşım Audrey? Tamam Audrey babasının kim olduğunu bilmiyordu. Ama babasının Adam olması en uçuk filmlerde bile gerçekleşmesi zor bir ihtimaldi. Benle güzel dalga geçmişti. Hayır dalga falan geçmiyordu. Tanrım keşke dalga geçseydi. Buna inanmak istemiyorum. Üstelik dediğine göre bu kaçık kadının onu terk etme nedeni kara büyücü olmasıymış? Sanırım Adam her ne içtiyse kafayı fena bulmuş. Saçmasapan şeyler hayal etmeye başladı. Audrey'in babası olduğu yetmezmiş gibi birde bir zamanlar kara büyücü olduğunu iddia ediyor.

'Ah Adam sanırım içtiğin herneyse sende çok fena halüsinasyona neden olmuş.'

Dedim ve Adam'a baktım. Gülmesini falan bekliyordum. Hayır tanrım yine ciddiydi. Bugün beni daha fazla şaşırtacak ne öğrenebilirdim acaba? Bir muggle doğumlu olmam? Bu söylediklerine bakılırsa birazdan böyle birşeyde söyleyebilirdi.

'Sen ne dediğinin farkında mısın? En yakın arkadaşımdan söz ediyorsun! Ve şu kara büyücü olayıda ne?! Buna asla inanmam. Sen ve kara büyü? Herneyse nolur bana şaka yaptığını ve çocuğunun Audrey olmadığını söyle.'

Dedim ve Adam'dan bir açıklama beklemeye başladım.
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   Cuma Tem. 01, 2011 4:10 pm

Ne bu kız bile çok fena şaşırabiliyordu. Bu olayın bir imkanı varmış. Güzel, ama artık lafları beni sinirlendirmeye başladığı söylenebilirdi.

'Ah Adam sanırım içtiğin herneyse sende çok fena halüsinasyona neden olmuş.' dedi.

Gerçekten gülmemi falan bekliyordu bu kız. Hepsinin bir şaka olduğunu bütün gün öylesine içtiğimi falan zannediyordu. Ama değildi. Hepsi lanet olasıca bir gerçekti maalesef. Yine konuşmaya başladı. Susmak bilmiyordu bugün nedense. Etrafta bir yılan olsaydı keşke.

'Sen ne dediğinin farkında mısın? En yakın arkadaşımdan söz ediyorsun! Ve şu kara büyücü olayıda ne?! Buna asla inanmam. Sen ve kara büyü? Herneyse nolur bana şaka yaptığını ve çocuğunun Audrey olmadığını söyle.' dedi.

Artık sinirimi iyice bozmuştu. O yüzden asamı cebimden çıkarıp kafasına dayadım ve

"Bir daha yalan söyleyip söylemediğimi sorsana." dedim.

Ve asayı indirip gülmeye başladım. Demin yüzümdeki ifade bile onu korkutmuş olmalıydı. Gülmeye başlayınca ise akıl hastası olduğumu falan düşünmüş falan olabilirdi.

"Kötü taraftan ayrılma nedenim insan öldürteceklerdi bana. O yüzden vazgeçtim." dedim.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   C.tesi Tem. 02, 2011 7:03 pm

Kafama asa dayamak? Cidden bu adam naptığını sanıyor? Gerçekten sorunları olmalı örneğin kafayı yemiş olması muhtemel. Beni korkuttuğunu falan sanıyorsa çok yanılıyor. Hadi ama Üç Süpürge birine zarar vermek için çok dikkat çekici bir yer değil mi? Adam'ın tabiki bana birşey yapacağı yoktu kendince şaka falan yapıyordu. Bu Gryffindor mezunlarının şaka anlayışları cidden kötü. Ayrıca bişey yapmalarına gerek yok zaten kendi halleri yeterince komik.

"Bir daha yalan söyleyip söylemediğimi sorsana.

Ah hayır Adam. Bir daha birşey sormayacağım çünkü kafayı yediğin açıkça ortada. Genelde akıl sağlığı yerinde insalarla konuşmayı tercih ederim. Şimdide gülmeye başladı. Belki de ne kadar komik göründüğünü fark etmiştir.

"Kötü taraftan ayrılma nedenim insan öldürteceklerdi bana. O yüzden vazgeçtim."

Karanlık tarafta olupta ne yapmayı bekliyordu acaba? Mugglelara hizmet etmeyi falan mı?

'Karanlık Taraftaydın ve senden öldürmeni mi
istediler? Bu cidden şaşırtıcı. Bence muggleların piskolog dedikleri şeye görünmelisin.'

Dedim. Bu muhabbet beni cidden sıkmıştı. Adam ve saçmasapan dertleri. Audrey'in babası olduğunu öğrenmem şaşırtıcıydı tabii. Ama şu karanlık taraf tam bir saçmalıktı. Bu saçmalık sayesinde ona saygı duymamı falan bekliyordu belkide. Ne yanılgı ama. Daha önce ne olursa olsun Adam sonuçta Gryffindorlu bir muggle aşığı. Ve evet önyargılıyım.

En son Lauren Elle Aldren tarafından C.tesi Tem. 02, 2011 7:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   C.tesi Tem. 02, 2011 7:13 pm

'Karanlık Taraftaydın ve senden öldürmeni mi
istediler? Bu cidden şaşırtıcı. Bence muggleların piskolog dedikleri
şeye görünmelisin.'
dedi.

Tabi psikologa ne diyecektim. 'Ah doktor bey ben bir çatalağızım bu işi eskiden çok iyi biliyordum ama şimdi bunu bir lanet olarak görüyorummu.' diyecektim.

"Sana komik gelebilir ama benim işim bu değildi. Benim işim yılanları kontrol etmekti. En iyilerinden öğrenmiştim. Ama kullanmayınca unutuyorsun ne yapayım. Bu olaydan sonra bir lanet olarak görmeye başladım. Beni bunun için seçmişlerdi. Yılanları kontrol altına alıp istediklerimi yaptırma. Becermişlerdi de. Ama kendi asamla bir insanı öldürmek ha asla. Şu Steven varya okulda sihirli yaratıkların bakımı profesörü. O adam yıllarca beni karanlık tarafa sokmayı tekrar denedi ama beceremedi. Son sıralarda duyduysan dersinde bir çocuğu öldürmüş. Şimdi sakladığı yüzünü tekrar ortaya çıkardı Lauren. Ve hala beni geri isteyebilir. Tek sorunum oymuş gibi bu sıralarda. Ve bir düşünsene muggle aşığı olma nedenim, eskiden nefret etmemdi. Ve ayrıca muggle aşığı falan da değilim. Onları da büyücüler kadar önemli buluyorum o kadar." dedim.

Canı çok sıkılmış gibiydi. Çokta umurumdaydı dinlemeyi kendi istemişti acısına da katlanıcaktı maalesef.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   C.tesi Tem. 02, 2011 7:39 pm

"Sana komik gelebilir ama benim işim bu değildi. Benim işim yılanları kontrol etmekti. En iyilerinden öğrenmiştim. Ama kullanmayınca unutuyorsun ne yapayım. Bu olaydan sonra bir lanet olarak görmeye başladım. Beni bunun için seçmişlerdi. Yılanları kontrol altına alıp istediklerimi yaptırma. Becermişlerdi de. Ama kendi asamla bir insanı öldürmek ha asla. Şu Steven varya okulda sihirli yaratıkların bakımı profesörü. O adam yıllarca beni karanlık tarafa sokmayı tekrar denedi ama beceremedi. Son sıralarda duyduysan dersinde bir çocuğu öldürmüş. Şimdi sakladığı yüzünü tekrar ortaya çıkardı Lauren. Ve hala beni geri isteyebilir. Tek sorunum oymuş gibi bu sıralarda. Ve bir düşünsene muggle aşığı olma nedenim, eskiden nefret etmemdi. Ve ayrıca muggle aşığı falan da değilim. Onları da büyücüler kadar önemli buluyorum o kadar."

Bak sen sevgili kuzenim çok dertli. Sanki kendini kullandırtması benim sorunummuş gibi. Yılanları bir zamanlar cidden kontrol edebiliyormuş demek. Bak işte bu şaşırtıcı. Geçen sefer kendisi yılandan kaçacak gibi duruyordu çünkü. Bu anlattıklarından sıkılmıştım. Muggle aşığı değilmiş sadece mugglelarda büyücüler kadar önemliymiş. En aptal muggle bile aradaki farkı anlayabilecekken benim kuzenim anlamamakta ısrarlı. Bizim büyü gücümüz var. Onların yok. Yani biz daha önemliyiz. Ayrıca şu profesör. Ona diyecek bir lafım yok anlaşılan o da kafayı yemiş. Karanlık tarafın daha zekilerden oluştuğunu sanıyordum. 'Tekrar beni isteyebilir Lauren.' Çok yazık Adam hemen kaçıp saklanmalısın. Ayrıca ben böyle birşey isteyeceğini sanmıyorum. Tabii onun da bir kaçık olduğunu düşünürsek isteyebilirde.

'Tabii bu dertlere bir de Audrey eklendi şimdi değil mi?'

Dedim. Diğer dediklerine cevap vermemiştim. Açıkçası umrumda değildi ve hiç ilgimi çekmemişti. Yüzlerce böyle hikaye vardır değil mi? Karanlık Taraf'a giren sonra ne kadar ciddi olduğunu fark edip kaçan insanlar. Ne olduğunu bilmeden bir işe başlayan insan aptaldır. Aptalların dertlerini de çok önemsediğim söylenemez.
Bryce Hawkman

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   C.tesi Tem. 02, 2011 8:02 pm

'Tabii bu dertlere bir de Audrey eklendi şimdi değil mi?' dedi.

Kızım bir dert değildi tabi ki. Onu neden dert olarak göreyim ki. Sadece Lauren'e fazlasıyla benziyordu. Ve ben sadece ondan yakınıyordum.

"Hayır Lauren eklenmedi. Aynı dert biraz daha güçlendi sadece o kadar." dedim.

Ne demek istediğimi anlamış gibiydi. Ona çok benziyordu kesinlikle.

brother&sister:

Lauren Elle Aldren

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   C.tesi Tem. 02, 2011 8:23 pm

"Hayır Lauren eklenmedi. Aynı dert biraz daha güçlendi sadece o kadar."

Bunda haklı olabilirdi. Sonuçta Audrey'le birbirimize çok benziyorduk. Tabii son olanlara bakılırsa Audrey akrabam sayılır. Yani çok şaşırtıcı bir durum değil benzememiz. Babasının Adam olduğunu saymazsak Audrey'in akrabam olması güzel bir durum. Bugün olanlardan sonra Audrey için cidden üzülmeye başlamıştım. Bence babasının kim olduğunu bilmese onun için daha iyi olurdu. Adam'ın kuzenim olmasına katlanamıyorken babam olduğunu düşünmek bile istemiyorum. Eminim Audrey'de seçme şansı olsaydı baba olarak Adam'ı seçmezdi.

Adam ve audrey'in anlaşacağınıda sanmıyorum. Daha doğrusu anlaşamayacaklarından eminim. Gryffindorlu bir salak olsam bile Adam'la iyi anlaşamazdım. Tabii Gryffindorlu bir salak olmadığım için bundan emin değilim.

'Eminim Audrey'le çok iyi anlaşıyorsunuzdur.'

Dedim. Elimde olmadan sırıtmıştım. Baba-kız olarak düşünebileceğim son ikili Adam ve Audrey.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: İstenmeyen misafir   

İstenmeyen misafir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki