AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Kapan Filmi Çekimleri -1-

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Alexander Hailword

Rp Yaşı : 27

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   Çarş. Haz. 22, 2011 2:12 pm

Ben yardımcımı çağırıp adamların giysilerindeki sorunu halledene kadar John kaybolmuştu ortamdan. Onu bulmak zor olmadı. Kime sorduysam göz yaşları içinde bana parmağıyla işaret etti. Tüm ekip gülmekten yerle bir olmuştu. Bunun için onu vuracağım.

Tam ilerlerken hızlıca, John'u gördüm. Gülüyordu. Öfkeli bir tavırla onu tekrar içeri soktum. Başkalarının onu tehdit ettiğimi görmesini istemiyordum.

"Sen!" dedim sinirli bir şekilde ona. Bu sırada içeride Phoneix Griotte yani Cecilya'yı gördüm. Gülümsedim ona bakıp:

"Merhaba nasılsın?"

Sonra tekrar bakana döndüm:

"Senin derdin ne? Hadi kendini yakmaya kara verdin bunun için neden beni kullandın? Senin yüzünden hiç erkek oyuncu başvurmayacak."

Dayanamadım ve bir kahkaha attım. Tuttum sonra da kendimi.

"Zaten kendi giysilerin yetmemiş bir de diğer oyuncularınınkini karıştırmışsın. Ama bunun için intikam alacağımı biliyorsun. Gazete de olacaklardan sonra en azından bu halini hatırlar gülerim."

Kötü kötü baktım bakana.

"Karakterin Cris artık bir homoseksüel. Hank'a aşık olacaksın ve onu her gördüğün yerde sırnaşıyorsun. Boşanma sebebin de bu. Anlaştık mı?"

Rose da burada oyuncu olduğuna göre bu ona iyi bir ceza olacak. Bir de beni azkabanla tehdit etmişti. Gülümsedim ona bakarken.

Rp Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   Çarş. Haz. 22, 2011 2:26 pm

Tam çıkmıştım ki etrafıma bakındığımda kuliste olduğumu farkettim. Karşımda da Alex vardı. Sinirliydi. Normaldi. Ben de olsam ben de sinirlenirdim. İşimi mahvediyor olurdum da ondan.

"Sen!" dedi sinirle. Sonra Pho'yu farketti ve ona döndü. Aralarında birşey olmazsa neyim diye geçirdim içimden ve gülümsedim.

"Senin derdin ne? Hadi kendini yakmaya kara verdin bunun için neden beni kullandın? Senin yüzünden hiç erkek oyuncu başvurmayacak."

Kahkaha attı. Sonra da ciddileşerek devam etti.

"Zaten kendi giysilerin yetmemiş bir de diğer oyuncularınınkini karıştırmışsın. Ama bunun için intikam alacağımı biliyorsun. Gazete de olacaklardan sonra en azından bu halini hatırlar gülerim."

Yavaşça ondan uzaklaştım ve:

Derdim falan yok. Sadece eğleneyim dedim ve eğlendim. Erkek oyunculukta şüphen olmasın. dedim ve gülümsedim.

O kovboyları kadın kıyafeti içinde düşününce bastım kahkahayı. Sonra toparlandım ve:

Kadın kıyafetli kovboylar? Fena fikir değil bence.Birlikte güleriz dostum. Bir yandan da dudağımı ısırıyordum.

"Karakterin Cris artık bir homoseksüel. Hank'a aşık olacaksın ve onu her gördüğün yerde sırnaşıyorsun. Boşanma sebebin de bu. Anlaştık mı?"

Sanırım kendi tükürüğümle ölecektim. Yutkunmaya çalışırken tıkanmıştım. Bir yandan gülüyor bir yandan da ölüyordum. Kendime gelince Alex'e döndüm ve:

İstesende yapmam dostum. Eski kurgu gayet güzeldi. En azından duruşu vardı. Bu ne böyle? dedim ve gülmemek için kendimi zor tuttum.
Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   Çarş. Haz. 22, 2011 2:34 pm

Sadece gülmüştü. Hazır dikkati de dağılmşken boğazını sıkmak geldi içimden.

İstesende yapmam dostum. Eski kurgu gayet güzeldi. En azından duruşu vardı. Bu ne böyle?

Gülümsedim ve duvara yasladım sakince.

"Benim istediğimi yapacaksın. Cris aynı zaman da kadın giysileri giymeye bayılan biri olabilir. Beni daha fazla kızdırma John. Filmin tutması önemli değil. İntikam bana yeter. Ama asıl üzüleceğim şey Rose. Psikolojisi bozulacak."

Güldüm rahatça.

"Şimdi beni daha fazla kızdırma. Artık yeni kurgun böyle. Öncekiler de geçerli tabi. Bu yenilerle daha bir güzel hal aldı. Tam korku filmi. Aslında sırf sana gülmek için gelenlerle rekor kırarım bu konuda."

Odanın bir kenarında konuşuyorduk kurgusunu. Korku filmlerinde kurguları gizliyordum ama Phoneix'in sadece gülüp geçeceğini ve konu hakkında soru sormayacağını umdum. Tekrar kavgacı bakana döndüm. İstediğimi yapmak zorundaydı çünkü elimde bir anlaşma vardı ve orada herkeste olduğu gibi benim sözlerime uyması gerektiğini belirten bir madde bulunuyordu. Gülümsedim yeniden.

Rp Yaşı : 30
Gerçek Adı : #...#

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   Çarş. Haz. 22, 2011 3:43 pm

"Benim istediğimi yapacaksın. Cris aynı zaman da kadın giysileri giymeye bayılan biri olabilir. Beni daha fazla kızdırma John. Filmin tutması önemli değil. İntikam bana yeter. Ama asıl üzüleceğim şey Rose. Psikolojisi bozulacak."

Sinir şey! İlla bozacak morelimi! Hah!

Rose için endişelenmene gerek yok Alex. Rose'un piskolojisi bozulsaydı çoktan bozulurdu senin yanında. Sana dayanabildiğine göre bana da dayanabilir dedim ve gülümsedim sinsice.

"Şimdi beni daha fazla kızdırma. Artık yeni kurgun böyle. Öncekiler de geçerli tabi. Bu yenilerle daha bir güzel hal aldı. Tam korku filmi. Aslında sırf sana gülmek için gelenlerle rekor kırarım bu konuda."

Gülümsedim sadece. O imzaladığım anlaşma zorunluluğuyla yapmak zorundaydım dediklerini. Aslında belki de yapmam daha iyi olabilirdi. Beni baya zorlayacaktı nasılsa.

Rekor kırmak için bana ihtiyacın var o zaman dedim ve kahkaha atarak kulisten çıktım. Sete doğru yürüdüm ve film çekimlerinin başlamasını bekledim. O sırada da kahve istediğimi belirttim ve birisinin getirmesini rica ettim. Elimde kahveyle setin bir köşesine geçip yere oturdum ve sahne dekorlarının yerleşmesini izledim.
Alexander Hailword

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   Salı Haz. 28, 2011 11:22 am

İlk çekimler bitmiştir.

İkinci Çekimler Yine Amerika - California'da açılacaktır.

SON

MesajKonu: Geri: Kapan Filmi Çekimleri -1-   

Kapan Filmi Çekimleri -1-

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart
» Amerikan filmi klişeleri.