AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Kıskançlık

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ashley Hernandez

Gerçek Adı : Dean Bloom, Sophie Anastasia Ellwood,September Lethe Scott, David Durden Özetlen Merve ben :D

MesajKonu: Kıskançlık   Çarş. Ağus. 29, 2012 9:44 pm

Günün bitiminde esen sert rüzgar etrafını saran efsunlu saçlarını harekete geçiriyordu. Sessiz adımlarla üzerindeki monta sarılmış, vücudunu soğuk havanın etkisinden korumaya çalışıyordu genç cadı. Mavi gözlerini sulandıran acımasız havaya da bir kaç lanet yolladıktan sonra adımını biraz daha korunaklı mekana attı. İçeride bekleyen uzun boylu ve sarışın çocukla beş gündür takılıyordu. Açıkcası tatlı birisiydi, en azından üstüne düşmüyordu. Onu sahiplenmiyordu ve emirler yağdırmıyordu. Soğuktan kızarmış ellerini kaldırıp rüzgarn dağıttığı saçlarını şekillendirdikten sonra uzun ve kendinden emin adımlarla kayıkların yanına doğru ilerlemeye başladı. Çıkan ayakkabı sesleriyle arkasını dönen Slytherinli çocuğa seksi bir gülümseme gönderdikten sonra beline elini sarıp kısa bir merhaba öpücüğü verdi. Çocuk gerçekten yakışıklıydı. Bal köpüğü rengindeki gözleri sarı saçlarıyla çok güzel bir kontrast oluşturuyordu. Yüzü ise kusursuzluğun bir başka timsaliydi sanki. Fakat yanlış olan bir şeyler vardı. Ash hiçbir şekilde ona baktığında yüreğinde uçuşan kelebekleri hissedemiyordu. Karşısındaki aptal için sadece bir bedendi o. Hoş, karşısındaki çocuğu o da bir bedenden fazla görmüyordu. "Hmm buluşmak için pek güzel bir yer değil ama olsu," dedi ve kendine yaklaşan çocuğu takmayarak kayıklardan birine bedenini attı. Yanına gelen çocuğa yine bir gülümseme attıktan sonra dudaklarına değen dudaklara karşılık vererek vücudunda gezen elleri serbest bıraktı. Sırtını sert kayığa yaslarken içindeki isteğe karşılık olarak çocuğu daha şehvetli öpüyordu. Ne kadar bu şekilde kaldıklarını bilmiyordu fakat çok tanıdık bir sese ait olan öksürme sesiyle irkildiler. Brian.. Evet eğlence başlıyordu Ash için..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Brian Walters

Rp Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Kıskançlık   Perş. Ağus. 30, 2012 5:18 pm

Sıkıcı bir gün daha. Hastaneden çıkalı sadece birkaç gün olmuştu. Kemiklerim hala biraz sızlıyordu fakat bütün gün hastanede yatmaktan iyiydi. En azından sıkıcı dersleri saymazsak. Yine de dersleri takmadıktan sonra o temiz havaya çıkmak muhteşemdi. Hele de günün son dersi olunca çok güzeldi. Arazide biraz dolaşabilirdim. Yürümeyi hiç bu kadar fazla özlememiştim. Quidditch içinde antrenmanlara başlamam lazımdı fakat Ann bunu kesinlikle yasaklıyordu. Zaten bana çok kızgındı, takımdan atmadığına şükretmeliydim. Yine de biraz forma girmeliydim. Şu aptal muggle sporları belki biraz işime yarardı. Arazide bir kaç tur koşudan sonra bacaklarım cidden sızlıyordu. Kayıkhanenin önüne geldiğimi bile fark etmemiştim. Nefesimi düzene soktuktan sonra içeriye girdiğimde ilginç bir manzara beni bekliyordu. Ashley ve erkek arkadaşı. Kaç günlüktü acaba bu? Herhalde çoktan onunla yatmıştı fakat kayıkhanede bir kayığın içinde yatmak hoşuna gidiyordu. Onu bu zevkten mahrum edecektim. Hafifce öksürürken yiyişmelerini kesmiştim. Ashley erkeğini aldığım için aksi bir bakış atarken çocuk cesur şovalye rolünü oynamak için kayıktan inmişti bile. Yüzümde gayet nazik bir gülümseme ile "Hey parlak çocuk, buradan uza yoksa cezaya kalırsın.," derken gerçekten çok eğleniyordum. Parmaklarımı kütletirken şu yeni oluşan kemikler sorun çıkartıyordu fakat istediğim etkiyi verdiğimden emindim. Cezası biraz acılı olacaktı fakat çocuk biraz da olsa akıllıydı. Ashley'e üzgün bir bakış attıktan sonra gitmesi çok uzun sürmedi. Ashley hala öfkeli gözlerle beni süzerken kayığa binerek yanına uzandım. Havanın kararmaya başlamasıyla gölün üzerindeki suların karanlığa gömülmesi muhteşemdi. Yüzümde sinir bozucu bir sırıtış ile Ashley'e dönerken eğleniyordum. "Hadi ama güzelim, benden sonra zevkin körelmiş." Evet çocuğun potansiyeli yerlerde geziyordu. Ah, tabi en büyük hatası benim kadar yakışıklı olamamasıydı. Ashley'nin yanında egomu tatmin etmek hoşuma gidiyordu. İkimizde aynı şeyi yapardık zaten. Birbirimizin egosunu tatmin ederdik.

Why Not?:

Dostlarımız Bizi Asla Terketmez..:

Just a Moment:

http://aether-rpg.turkproforum.com/

Kıskançlık

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası