AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Evrim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Brian Walters

Rp Yaşı : 16
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Evrim   Cuma Ağus. 31, 2012 3:05 am

Yataktan kalkan kız kendi yatağına geçerken yüzünde değişik bir ifade vardı. Acıma ifadesi mi? Ah, acınacak şeyler yaşamıştım fakat acınacak durumda değildim. "Pislik değilsin ama acınasısın biraz. Canını çok yakanlara inat bir şeyler yap, kendini öldürme." Acınası mı? Evet bir zamanlar acınasıydım. Kuleden düştüğüm zamanlar gibi. Ama artık aynı nedenden içmiyordum. Bütün herşeyin anlamı değişmişti benim için. Sadece zevk için içiyordum artık içkiyi. Yatağından tekrar kalkan kız yatağın kenarına oturmuştu. Bu sefer çok daha yakın duruyordu bana. Ne yapacaktı sevgi kucaklaşması falan mı? Hayır, çok daha... İyisi mi? Hayır garibi. Evet, garibi çünkü bana sevgi mi gösteriyordu? Alnımda sıcak dudaklarını hissettiğimde sadece hasta olduğu için dudaklarının bu kadar sıcak olmasını diledim. Ya da ben öyle hissediyordum. Ateşten dudakları alnımdan çekilirken "Sana bir tavsiye maviş, kendini öldürtmeyecek hatunları sev," dediğinde şaşkınlığıma engel olamayarak güldüm. Sevmek mi? Gerçekten güldürmüştü bu kız beni. Kollarından ayrılırken yüzümde bir sırıtma görünce şaşırdı. "Sen ne yaşadığımı bilmiyorsun kırmızı burun. Sevme yeteneği benim için yok artık." Yüzümden sırıtmamı düşürmeden yandaki çekmeceye uzandım ve biraz içki aradım. Aslında orada olmadığını biliyordum, en azından öyle düşünüyordum. Çekmecenin diplerinde son bir şişe daha kalmıştı. Şişeyi çekip çıkarırken kapağını açtım ve bir yudum aldım. "Şerefe kırmızı burun."

Why Not?:

Dostlarımız Bizi Asla Terketmez..:

Just a Moment:

http://aether-rpg.turkproforum.com/
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

MesajKonu: Geri: Evrim   Cuma Ağus. 31, 2012 9:18 pm

Sarılırken içki ve yeni kesilmiş çim gibi koktuğunu fark etmiştim. Geri çekildiğimde yüzünde adi bir sırıtış vardı. Yüzüm düştü hemen. Derin bir nefes aldım ve yanaklarımı şişirdim. "Sen ne yaşadığımı bilmiyorsun kırmızı burun. Sevme yeteneği benim için yok artık." dediğinde iyice yüzüm düşmüştü. Aşka inanmak için biraz zeka ve yürek lazımdı. Ekini içki çekmecesine attı ve bir tane daha çıkarı. Hani bitmişti içkileri? Yüzümü buruşturdum. İçkisinden bir yudum aldı ve konuştu. "Şerefe kırmızı burun."dedi ve bir yudum daha aldı. Bu şişeyi de kafasında aşağı dökmeliydim belki. Ama yapmadım. Elinden kaptım ve bir yudum aldım. Yutmaya çalıştığım anda öksürdüm ve ağzımdaki içkiyi püskürttüm. Acı! Ben öksürürken Brian kahkaha atıyordu. Öksürdüm ve yüzümü buruşturdum. "Tanrım bu iğrenç! Mümkünse o şişeyi benden uzak tut."dedim ve su bardağına uzanıp biraz su içtim. Öğk, buna nasıl bayılıyorlardı? Brian yüzünde pis bir gülüşle şişeyi bana doğru sallarken kaşlarımı çattım. "Onu kafandan aşağı dökmemi istemiyorsan çek gözümün önünden maviş.dedim ve gıcıkça ona baktım. İçten içe gülmekten kırılıyordum aslında.

MesajKonu: Geri: Evrim   Cuma Ağus. 31, 2012 10:07 pm

Henüz bir yudum aldığımda elimden kayıp gitmişti şişe. Reyna şişeden bir yudum alırken içtiğini püskürtmüştü. Bu beni gerçekten iyi güldürmüşütü. Kahkahalar atıp duruyordum. Şu Bro'mda top atsan uyanmazdı artık, ne uyku varmış!? "Tanrım bu iğrenç! Mümkünse o şişeyi benden uzak tut." İçki tadının damağından gitmesi için su içen kıza hala gülüyordum. Boşta kalan şişeyi alarak bir yudum daha almıştım. Eh, herkes dayanamazdı bu içkiye. Hele hele daha önce çok içmemiş kişilere fazlasıyla acı gelirdi tadı. Fakat artık tek zevkim bu olmuştu. Suyu tekrar sehpaya koyan kızın gözleri önünde sallıyordum şişeyi. "Onu kafandan aşağı dökmemi istemiyorsan çek gözümün önünden maviş." Şişeyi yarılamama yeten koca bir yudum aldıktan sonra kapağını kapatarak çekmeceye attım. Yüzümde sahte, masum bir ifadeyle Reyna'ya bakarken gerçekten eğleniyordum. Bu gece düşündüğümden çok daha eğlenceli geçiyordu. En azından boş boş tavana bakmaktan iyiydi. "Sırada ne var? Beni kahve ile falan mı ayıltmayı düşünüyorsun?" Yüzümdeki masum ifadeyi inat edercesine koruyordum. En son bir kızla böyle eğlendiğimi hatırladığımda içime oturan acıyı kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyordum. En son konuştuğum kişi ne Alex ne de Nymeria idi. O... O adını düşündüğümde bile canımı yakan biriydi. Hiç kimseye bunu belli etmesemde.

Why Not?:

Just a Moment:

Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Evrim   C.tesi Eyl. 01, 2012 1:22 am

"Sırada ne var? Beni kahve ile falan mı ayıltmayı düşünüyorsun?"dediğinde kahkahayı bastım. İyi fikirdi aslında. Kaşlarımı kaldırdım ve dudaklarımı büzdüm. Brian bu hareketime gülünce dudağımı ısırdım ve yatağa biraz daha yerleştim. Rahatım yerimdeydi. Bur çok güzel esiyordu hemde. Başımı boşta olan yastığa koydum ve Brian'a sırıttım. "Hayır su dökeceğim."dedim ve sırıttım. Çok sıkış tıkış durumda olduğumuzu fark edince kendi yatağıma gittim ve yayıldım. Hala Brian'a bakıyordum. Yüzüme düşün saçlarımı ittim ve gülümsedim. Yanımdaki bardağın altında kalan azıcık suyu Brian'a attım."Ayıldın mı bakalım maviş?"dedim ve kahkahayı bastım. Mide bulantım geçmişti ama hala ateşimin olduğunu hissediyordum. Benim için hava hoştu. Eğlenceli geçiyordu gecem.

MesajKonu: Geri: Evrim   C.tesi Eyl. 01, 2012 1:44 am

Kafasını yastığa koyan kızla o kadar yakındık ki onu öpmeyi bile düşünmüştüm. Fakat henüz çelişkimlerimle baş ederken "Hayır su dökeceğim," diyerek sırıttı. Ona katılarak sırıtıyordum fakat o bunu görecek kadar bile kalmamıştı yatakta. Ayağa kalkarak kendi yatağına giden kız elinde bulunan az suyu üzerime atmıştı. "Ayıldın mı bakalım maviş?" Evet biraz serinleticiydi. Ama Reyna benden daha çok eğleniyordu tabi. Yatağına yatan kızı bir süre gözledim. "Bir karar versen diyorum benim soğuk yatağımda mı oturacaksın yoksa kendi sıcak yatağında mı?" Bunu söylerken bir kahkaha atmıştım. Yine de gözlerim çekmecenin derinliklerindeydi. Kızın beni ayıltmak için fırlattığı su hiç etki etmemişti fakat bu benim sarhoşluk kapasitemin biraz altındaydı. Biraz daha içmek istiyordum fakat bu gece biraz daha değişik geçebilirdi. Çekmecenin içindeki içkiyi unutarak kıza döndüm. "Beni hala ayıltamadın. Haberin olsun diye söylüyorum!" Bir kahkaha atarken ekledim. "Eğer beni ayıltmak istiyorsan sarhoş halime daha yakından bakman gerek." Her zaman ki sırıtmalarımdan birini yüzüme yerleştirirken sadece kıza bakıyordum. Bunca zaman onu yanlış yargılamıştım. Tanıdığım çoğu kişiden daha güzeldi ve eğlenmesini biliyordu.

Why Not?:

Just a Moment:

Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Evrim   Paz Eyl. 02, 2012 8:29 pm

"Bir karar versen diyorum benim soğuk yatağımda mı oturacaksın yoksa kendi sıcak yatağında mı?" derken bir kahkaha patlattı. Bende dil çıkardım ve sırıttım. "Beni hala ayıltamadın. Haberin olsun diye söylüyorum! Eğer beni ayıltmak istiyorsan sarhoş halime daha yakından bakman gerek." İkimizde güldük. Yatağıma uzandım ve yastığıma sarıldım. "Kaşınma maviş."dedim ve gülümsedim.

Konuştuk, gece boyu konuştuk. Güneşin ilk ışıklarına kadar hatta. Yavaş yavaş kendimi uykunun kollarına bırakırken mutluydum. İyi bir arkadaş edinmiştim. Kendimi rahatlamış hissediyordum. Uyku ile uyanıklık arası birinin üstümü örttüğünü hissettim. Büyük bir ihtimalle ateş yüzünden halisinasyon görüyordum. Uykumda mırıldandım ve diğer tarafa döndüm. Uyandığımda örtü üstündeydi ve Brian bana doğru dönük uyumuştu. Gitmeden önce yüzüne düşen saçları çektim ve gülümsedim. Bu onu son görüşüm değildi. Her şey yeniden başlıyordu.

MesajKonu: Geri: Evrim   Paz Eyl. 02, 2012 8:47 pm

"Kaşınma maviş." Bütün gece sohbet etmiştik belki de. Herşeyden konuşmuştuk. Müzikten, Quidditch'ten, başka herşeyden. Onunla konuşmak bu hastanede başıma gelen en güzel ikinci şeydi. İlk şey sanırım her derdimi paylaşabildiğim Bro'mla konuşmaktı. Yine güzel bir Quidditch anısının ortasındaydım ki yüzümü çevirdiğimde kızın uykuya dalmış olduğunu görmüştüm. Kirlenmemiş bir masumluğu vardı. Ah, ben de o masumluk denilen şeyden hiç yoktu. Artık masumluktan yeterince uzaklaşmıştım. Yaşadığım şeyleri suçlamayı bırakmalıydım belki de benim yapım böyleydi. Kurallara uymam, aklıma eseni yaparım ve insanların duygularını önemsemem. Gerçekten önemsemez miydim? Ah, belki de Walters ailesinin o kadar da yüz karası değildim. Seçmen şapka beni yanlışlıkla Gryffindor'a falan atmıştı herhalde. Ama bu dönemlerde bile arkadaşlarımla aramda bir bağ oluşuyordu. Reyna ile buna benzer bir şey olmuştu sanki ama çok daha farklıydı. Farkında olmadan yataktan kalkmış yere düşmüş olan örtüyü kızın üstüne çekmiştim. Bir saniye sonra kendimi ona bakarken bulmuştum. Fazlasıyla sarhoştum ve kız gayet hoştu. Mantıklı olan tek şey kendimi yatağa atmak ve bunları düşünmemekti. Yaptığım çoğu şeye anlam veremiyordum ama bunu anlıyordum. Ben bir Slytherin olamazdım, hala Walters ailesinin yüz karası olma ünvanıyla uyku bastırıyordu üstüme.

Rp Sonu

Spoiler:

Why Not?:

Just a Moment:

Evrim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2