AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Randevu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Isaac Lincoln

Rp Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Randevu   Perş. Ağus. 16, 2012 11:20 pm

Rüzgarla beraber hava bir gariplik olduğunu seziyordum, bu neydi böyle? Artık tamamıyla sırılsıklam olmuş, eşyalarım üzerime yapışmıştı. Anastacia'ya göz attım, oda benimle aynı durumdaydı. Başını kaldırıp bana baktı, bakışları hiçte normal görünmüyordu. "Bu oynadığımız hastalıklı oyundan bıktım, Lincis. Beni öylece, rahatça kollarının arasında tutabiliyorsun ama ben bunu yapamam. O geceyi düşünmeden yapamıyorum," Göz yaşları artık durmuştu, sanki üzerinde hunharca geçen onca zamanın rahatlaması vardı. "Senin için hiçbir önemi yoktu belki ama ben öyle her gece başka biriyle birlikte olmuyorum. Ben de unutmaya çalıştım ama... Bilmiyorum." Kolumu yavaşça belinden çektim ve ondan biraz uzaklaştım. Nasıl oluyor da bu kadar bencil olabiliyordu? Ben sırf dostum diye yaşadıklarımızı yok gördüm, evet ondan uzak durdum çünkü ona da bunları hatırlatmak istemiyordum. O ise, benim umurumda bile olmadığını düşünüyordu, bu gerçekten de kaldıramayacağım kadar ağırdı. Ayağa fırladım, sanki o an bana eşlik edermiş gibi gökyüzünde büyük bir şimşek çaktı. Tüylerim ürperdi, ama bu sinirden olmuştu. Tüm yüzüm gergindi, aslında tüm vücudum. Şuan yerde tam ayaklarımın dibinde bana bakarken oldukça küçük görünmüştü gözüme. Gözlerimi doğrudan gözlerine diktim ve tıslarcasına, ''Sen bu olamazsın, sen bu denli bencil birisi değilsin,'' dedim ve duraksadım. Kızdığımı fark etmişti biliyordum, ama ne yazık ki oda kızgındı ve benim yapabilecek hiçbir şeyim yoktu. ''Ben sırf senin için, benim dostum olduğun için hiçbiri olmamış gibi davrandım, ama içten içe hepsini her saniye tekrardan yaşadım. Sense,'' istemeden duraksadım, kalbini kırmak istemiyordum ama şuan gerçekten de sinirlerimi kontrol altına alamıyordum. ''Sense, seni umursamadığımı düşündün!'' Gerçekten de sert çıkmıştım, ama bu oyun artık sonlansın istiyordum. Ya hep ya hiç. Onu buraya güzel bir gece geçirmek için çağırmıştım, belki bu yaşadıklarımızdan uzak bir gece. Belki tekrardan birbirimizi tanımak için bir gece. Ama hepsi bir balon gibi patlamıştı şimdi, ve etrafa saçılan parçalar canımı sıkıyordu. ''Sert çıkışım için özür dilerim ama bunları konuşmanın faydalı olmadığını anlaman lazımdı. Ah Anastacia, bunu düşünebilen birinden çok daha akıllısın.'' Göz kırptım ve kayıkhanenin tahta zemininde hızlı adımlarla yürümeye başladım. Bir şimşek daha çaktı ve beni olduğum yere mıhladı, kıpırdayamıyordum. Bu garip duraksamamın sebebini biliyordum, onu burada tek başına bırakamazdım, hemde bu şekilde donarken. ''Kalk gel hadi, yatakhaneye geçelim. Burası artık durulamayacak kadar fena,'' dedim gözlerimle gökyüzünü işaret ederek. Ve ona birkaç adım daha yaklaşıp elimi yavaşça ona uzattım.

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : Bilgö&Dilorağ&Örümcek.

MesajKonu: Geri: Randevu   Cuma Ağus. 17, 2012 12:18 am

Birden ayağa fırladı ve onunla birlikte gökyüzünde çakan şimşek tüylerimi ürpertti. ''Sen bu olamazsın, sen bu denli bencil birisi değilsin. Ben sırf senin için, benim dostum olduğun için hiçbiri olmamış gibi davrandım, ama içten içe hepsini her saniye tekrardan yaşadım. Sense,'' Hiddetle devam etti ben başımı kaldırmış ona bakarken. ''Sense, seni umursamadığımı düşündün! Sert çıkışım için özür dilerim ama bunları konuşmanın faydalı olmadığını anlaman lazımdı. Ah Anastacia, bunu düşünebilen birinden çok daha akıllısın.'' Adımlarının altındaki tahtaların gıcırtılarıyla birlikte hızla benden uzaklaşmaya başladı. Bense gözlerim boşluğa takılı, vücuduma yağmur damlaları vururken yerde öylece oturuyordum. Bir an cidden beni burada böylece bırakacağını düşündüm. Birkaç saniye sonra adım sesleri bana doğru yaklaştı. ''Kalk gel hadi, yatakhaneye geçelim. Burası artık durulamayacak kadar fena,'' Başımı kaldırdım ve boş bakan gözlerim Lincis'in bana uzanmış olan eline odaklandı. Hiçbir şey düşünemeden elini tuttum ve beni kaldırmasını izledim. Yol boyunca tek kelime etmeden, edemeden öylece Lincis'in beni çekiştirmesine izin verdim. Vücudumu bir sıcaklık kapladığında ancak anlayabilmiştim ortak salona geldiğimizi ve şöminenin önünde durduğumu. Yeniden işleme geçmiş beynim vücudumun her yerine emir göndermeye başlamıştı.
Lincis şöminenin yanındaki koltuğa oturmuştu ve gecenin bu saatinde bizden başka kimse yoktu. Derin, titrek bir nefes aldım ve Lincis'in söylediklerini tekrar düşündüm. Belki biraz bencil olabilirdim, evet. Dostluğumuzu korumak için hiçbiri olmamış gibi davrandığını söylemişti, yanlıştı. En azından bu kısımda yanlıştı. Dostluğumuzu korumak yerine beni tamamen görmezden gelmişti. Tabii bu benim haklı olduğumun bir göstergesi değildi.
Kelimeleri beynimde yankılanırken gözlerimi kırmızı-sarı alevlerden ayırmadan neredeyse fısıldadım. "Neden, Lincis? Şimdiye kadar benim gibi aptal birini bırakıp gitmek varken neden hala yanımdasın?"

Spoiler:

Isaac Lincoln

Rp Yaşı : 16
Gerçek Adı : Dora

MesajKonu: Geri: Randevu   Cuma Ağus. 17, 2012 12:38 am

Elimi yavaşça tuttu ve onu kaldırmama izin verdi. Yol boyunca elini bırakmadan yürüdüm, buna ihtiyacı olduğunu söylüyordu içimden bir ses; neden olduğunu bilmeden. Yol bitmek bilmemişti binaya girene dek. Ortak salonun o tanıdık sıcaklığı tüm gerginliğimi geçirmeye yetmişti sanki. Elini bırakıp şöminenin hemen yanındaki bir koltuğa oturdum ve onunda karşıma geçmesini izledim. Gerçekten üşümüş olduğumun farkına şuan varıyordum. "Neden, Lincis? Şimdiye kadar benim gibi aptal birini bırakıp gitmek varken neden hala yanımdasın?" Bu fısıltının amacının kimseyi uyandırmamak olduğunu biliyordum, kim kalkarsa kalksın sırılsıklam iki kişiyi ortak salonda böyle otururken görünce kıvırma ihtimalleri olmazdı. Hala neden sorguluyordu, hayatım boyunca bir şeyleri sürekli nedene bağlayan insanlardan uzak durmuştum. Çünkü neden kelimesi can sıkıcıydı benim gözümde. Yapılan her şeyin bir nedeni olmak zorunda mıydı ki? Ellerimi dizlerimin üzerinde kavuşturdum ve yüzüne baktım. Gözlerinden ateş yansıyordu ve gerçekten ifadesiz bakıyordu. ''Neden mi? Yapma. Her şeyin bir nedeni olmak zorunda değil öyle değil mi? Her şeyde neden aranmaz, bazı şeyler sadece var olmak için vardır. Neden aramak hiçte adil değil,'' dedim oturduğum koltuktan ayağı kalktım. Üzerimdeki eşofman üstünü fermuarını açıp tek hamlede çıkardım. Şimdi çıplak bedenimle karşısındaydım, ama bunu umursamıyordum. Eşofman gerçekten de üzerime yapışmıştı ve bu beni rahatsız etmişti. Gidip uyuyacaktım, güzel bir uyku çekecektim hemde. Biliyordum ki, gün gelecek Anastacia demek istediklerimi tek tek anlayacaktı. Aramızda sadece bir yaş vardı, bir yaş için yaşı büyüyünce diye bir tabir kullanamazdım. Ama bir şekilde emindim işte, neden olduğunu bilmeden. Yanına doğru yürüdüm ve eğilip yanağına ufak bir öpücük kondurdum. Yatakhanelere çıkan merdivenlerin başına geldiğimde durdum ve ona baktım, ''İlla bir neden aramak istiyorsan, önce kendini sorgula. Benim neden sorusuna verecek bir cevabım yok. Yanında olmak istiyorum ve yanımda görmek istiyorum o kadar,'' dedim ve göz kırptım. Merdivenleri hızla tırmandım ve yatakhane kapısını açmadan önce aşağı doğru sarkıp kıza baktım. Gözleri ateşte öylece duruyordu. İyi geceler Anastacia.

SON.

MesajKonu: Geri: Randevu   

Randevu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2