AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Kardeşler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Darian Roselyn Dixon

Rp Yaşı : 9
Gerçek Adı : Selis

MesajKonu: Geri: Kardeşler   Perş. Ağus. 09, 2012 8:39 pm

"Selam sana bilge vampir." Arthur'un alaycı sesi Reb'in henüz yeni yatışmış olan sinirlerini anında hoplatmıştı, ancak nasıl olduysa kendine hakim olmayı başarmıştı. Galiba anılarla dolu olan bu kocaman evde olmak, Reb'i rahatlatıyordu. Anılar... Ne çok şey yaşamıştı burada Rebekah? Ne büyük kavgalar olmuştu, ne büyük kutlamalar, ne büyük şaşkınlıklar. Belki bin tane Noel akşamı burada geçmişti. Bu bir zamanlar sıcacık, harika duygular yaşatan ev... Artık sopsoğuk ve gri renkteydi. Belki de Ellwood ailesinde Reb ve Arthur'dan başka biri kalmamıştı. Kol ve Elijah'ın nerede olduklarını gerçekten merak ediyordu, burada onlarla beraber olmayı dilerdi Reb. Burada hep beraber şöminenin karşısına oturmak ve yalnızca konuşmak isterdi. Derin bir nefes aldı ve oturduğu yerde sırtını dikleştirdi. "Aşırı tepki verdiğim için üzgünüm, sadece bazen deli bir kaltak oluveriyorum işte. İdare ediver, asırlardır bunu yapıyorsun zaten," dedi ve gülümseyerek göz kırptı kardeşine. Sonra ekledi. "Ayrıca evet, senden çok daha bilge olduğum konusunda hemfikiriz sanırım.

Arthur Ellwood

Rp Yaşı : +1000, yaşı tam olarak bilinmiyor.
Gerçek Adı : Ergin

MesajKonu: Geri: Kardeşler   Perş. Ağus. 09, 2012 9:37 pm

"Ayrıca evet, senden çok daha bilge olduğum konusunda hemfikiriz sanırım." Benim her zaman kendini üstün gören kardeşim diye düşünmeden edemedim. Fakat gülümsemeden edememiştim. Koltuktan düşen ayaklarını dizlerime koyarak evin her köşesini incelemeye başlamıştım. Anılar her yerdeydi. Evin her bir tozlu köşesinde ayrı bir anı görebiliyordum. Yaramaz dört kardeş. Kol ve Elijah'dan haber almayalı o kadar uzun zaman olmuştu ki, belki asırlar geçmişti. Erkek kardeşlerim ile takılmayı özlemiştim. Onları düğünümde görmek isterdim. En mutlu günümde bütün kardeşlerimin orada olamaması haksızlık gibi geliyordu fakat bir tanesine sahiptim. Biricik kız kardeşimin zamanlaması mükemmeldi ve onu gerçekten de çok özlemiştim. Reb'in başına doğru uzanarak saçlarını karıştırırken "Evet, sen en iyisisin bilge kardeş." dedim. Güzel bir kahkaha atmak iyi gelmişti.

Rp Sonu

My Big Family:

Kardeşler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» kaç kardeşsiniz
» Twilight'ın Esas Kızı Kristen Stewart
» kemalettin tuğcu