AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Dimitri V. Raskolnikov
V. Sınıf
V. Sınıf

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : M.

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Salı Tem. 31, 2012 6:31 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Bastet Thomas & Francisco Auésten

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Salı Tem. 31, 2012 6:47 pm

Neredeyse 1 aydır değişmeye çalışıyordu. Çapkın olan Francisco'u yok edip başka birini yaratmaya çalışıyordu. Bunda azda olsa başarılıydı. En azından artık kızlarla yatıp kalkmıyordu. Gözleri ile incelemeye alsa da yatmaktan daha iyidir diye düşünüyordu. Her geçen gün kendini daha da bulduğunu fark etti. Bastet'a söz verdiği gibi değişmişti. Şimdi daha dikkatli davranışlar içindeydi ve bazı şeyleri düşünerek yapmaya başlamıştı. Uzun zamandır aklında olan fikri yapma vakti gelmişti. Kendi bağlılığını göstermeye niyetliydi. Zaten bu yüzden değil miydi azmi? Peki bağlılığını kanıtladıktan sonra ne olacaktı? Aynı Francisco mu olacaktı? Elbette hayır!

Birkaç saat önce Bastet'a küçük sınıflardan biri ile haber yollamıştı. Slytherin'di bu çıkarsız olur muydu? Çocuk bunun karşılığında büyüler hakkında biraz bilgi istemişti. Ona bir kitap önerecekti ve balonlar çıkartan bir büyü öğretip ödeşeceklerdi. Hızla yatakhaneye çıktığında heyecanını yenemiyordu. Konu Bastet olunca, kendini bile unutabilirdi. Yatağının altındaki kutudan hediyesini çıkardı ve onu yavaşça açtı. Birkaç dakika onlara öylece baktı. Sonra derin bir nefes eşliğinde gülümseyerek kutunun kapağını kapattı. Cübbesinin iç cebine küçük hediyesini dikkatlice yerleştirdi. Söyleyeceği sözleri aklından bir kez daha geçirdiğinde saatine baktı. Hızla kuleye doğru ilerledi.

Kuleye vardığında yaptığı tek hazırlığın hediye olmadığı açıktı. Basit şeylerdi fakat bu an onun için basit değildi. Ve olmayacaktı da! Kollarını demire hafifçe yasladığında gökyüzü aydınlıktı. Fakat hesaplarına göre tam söyleyeceği sözler eşliğinde gün batacaktı. Ve ardından da gün batımını birbirlerine sarılarak izleyeceklerdi. Aklındaki şeyleri bozmaya kalkan biri olmaması için dua ediyordu. Yoksa o kişi için hayatının sonu olabilirdi. Francisco içinde zorlu bir yaşam başlangıcı. Neyse... Ensesinde hissettiği nefesle hafifçe başını o yöne çevirdi gülümseyerek. " Hoşgeldin aşkların en güzeli."

V. Sınıf
V. Sınıf

Gerçek Adı : Ekön.

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Salı Tem. 31, 2012 10:03 pm

Bir kaç saat önce Francisco'dan gelen mesajdan dolayı heyecanlıydım. Yatağımın üstüne bir kaç kıyafet sermiş, Holl'le seçmeye çalışıyorduk. Midem sanki kalbimle yer değiştirmişti. En sonunda saate baktım ve ince eleyip sık dokuduktan sonra kararlaştırdığımız dar kot pantolonumu ve beyaz bluzu giydim. Bu bluzu çok severdim çünkü Zia’nın hediyesiydi. Gülümsedim. Üstüme soğuk havada üşütmeyeyim diye uzun hırkamı da giydim. Saçlarımı öylesine taradım ve yanıma küçük hediye kutusunu aldım. Umarım severdi. Çünkü bu benim için çok değerli bir şeydi.

Hızlı adımlarla Astronomi Kulesi'ne giderken daha batmamış güneşe bakarak gülümsedim. Her şey beni mutlu ediyordu sanki. Bu duyguyu unutmuşum... Son basamakları çıkarken heyecan ve merakım ağır bastı. Dudağımı ısırdım. Sonrasında onu gördüm. Arkası dönüktü. Siluetinden onu tanımıştım. Hafifçe başını çevirdi. " Hoşgeldin aşkların en güzeli." dedi. Dudağımı ısırdım. Yanına gidip arkadan ona sarıldım. İkimizde gülümsüyorduk. " Merhaba. "dedim. Sonra sarılmayı bırakıp elini tuttum. Yanağına öpücük kondurduğumda gülümsüyordu.

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Çarş. Ağus. 01, 2012 5:21 pm

" Merhaba," derken arkasından sarılan Bastet'a döndü. İkisinin de yüzlerinde gülümseme vardı. Bu harikaydı! Bastet'n ellerini ellerinde hissettiğinde gülümsüyordu. Yanağına gelen öpücüğe karşılık olarak elini daha da sıkıca tutarken Fran'da onun yanağına bir öpücük kondurdu. Ne tepki vereceğini düşünen Francisco, hareketlerini seçemiyordu. Ne yapması gerektiğine karar verememiş olsa da ağzından istemsizce çıkan sözlerle sessizliği bozmuştu. "Sana değişeceğimi söylemiştim kısa bir süre önce." dedi ve karşısındaki harika manzaraya gözlerini çevirdi. "İşte değiştim ve buradayım. Eskisinden farklı bir Fran." Ses tonunu iyi kullanmaya çalışıyordu. Sakin ve narin bir tonda kullanmayı tercih etmişti. Kısa bir süre düşünme süresi tanıdı kendine ve Bastet'a. Sonra da yüzünü ona dönmeden önce göz ucuyla saatine baktı. Vakit yaklaşıyordu. Ve bu kalbinin hızlanmasına, heyecanının artmasına neden oluyordu. "Yeni bir başlangıç yaptım Bastet. Ve bu da son evresi." Belki de birbirlerine daha da bağlanmalarını sağlayacaktı ya da uzaklaşmalarını. Bastet'ın tepkisinin kötü olmasından korkuyordu. Olumsuz bir cevaptan sonra kendini nasıl toparlayabileceğini bilmiyordu. Başlarda fark etmediği ama git gide anladığı şey ortadaydı. Bastet, Francisco'nun iyi yönüydü. Derin bir nefes aldığında konuşmasına devam etti. "Bunun bir önemi yok aslında. Çünkü asıl değişimim şimdi tamamlanacak. Senin sayende."

Vaktin geldiğini anladığında derin bir nefes aldı ve başlangıcı yaptı."Sana bir süprizim ve aşkım." Kendini ona daha da yaklaştırdığında gözlerini ondan ayırmadı. Elini yavaşça cebine sokamadan önce küçük bir söz söyle isteğine engel olamadı. Fakat sözleri o kadar karıştırmıştı ki toparlayamadı. "Seni seviyorum. Bundan artık kendimden emin olduğum kadar eminim." derken elini yavaşça cebinin içine soktu. Çıkardığı küçük kutuyu açtı. Hala gözleri gözlerinde ve bedeni en yakınındaydı. "Ben sana olan bağlılığımı sevgimi böyle göstermek istiyorum. " Kafasından aşağıya kırmızı güller dökülürken yüzündeki şaşkın ifade belli oluyordu. Gözleri ile elindeki kutuyu işaret etti. " Bu benim sana bağlılığımın ifadesi aşkım." Evet, süprizi yüzüktü. Önünde, küçücük bir yüzük kutusunda duran bir yüzük.... Onunla yüzük takmasının nedeni onunla artık ciddi bir bağ kurmasıydı. Artık onunla ciddi düşünüyordu. Belki de yaşı gereği acayip kaçan bir olaydı ama umurunda değildi. Bu aşkının ve sadaketinin göstergesiydi artık. Gün batımının renk ahengi etrafı etkisine almıştı ve aşıklar içine mükemmel bir ortam hazırlamıştı. Bu anın güzelliği ile gülümsedi.

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Perş. Ağus. 02, 2012 2:46 pm

Yanağına kondurduğum öpücüğün kaşılığında o da yanağıma hafif bir öpücük kondurdu. Eli sıcacıktı ve yüzündeki gülümseme içimi ısıtıyordu. Ben gülümserken konuşmaya başladı. "Sana değişeceğimi söylemiştim kısa bir süre önce."dediğinde önüne, yavaş yavaş batmaya başlayan güneşe çevirmişti gözlerini. "İşte değiştim ve buradayım. Eskisinden farklı bir Fran." dedi. Sesinin sakin tutmaya çalışıyordu ama arkasındaki hafif heyecanı sezmiştim. Dudağımı ısırdım ve ona hak verdim. Değişmişti, benim için... "Yeni bir başlangıç yaptım Bastet. Ve bu da son evresi." dedi. Anlamadığım için hafifçe kaşlarımı kaldırmıştım. Beynim pek bir düşünce üretemesede kalbim çenesini kapatmıyordu. Heyecanlı ve aşıktım. Derin bir nefes aldı. "Bunun bir önemi yok aslında. Çünkü asıl değişimim şimdi tamamlanacak. Senin sayende." dediğinde gülümsememin genişlemesine engel olamadım.

."Sana bir süprizim ve aşkım." dediğinde nefesi nefesime karışıyordu. "Seni seviyorum. Bundan artık kendimden emin olduğum kadar eminim." dedi. Elini cebinden çıkardığında gördüğüm minik kutu şaşırmama sebep oldu. "Ben sana olan bağlılığımı sevgimi böyle göstermek istiyorum. " dediğinde saçıma düşen hafif şeylerin gül yaprağı olduğunu anlamam çok sürmedi. " Bu benim sana bağlılığımın ifadesi aşkım." dedi ve kutuyu açtı. İçinde bir yüzük vardı. Şaşkınlığımı ve mutluluğumu gizleyemiyordum.

Yüzüğü parmağıma takarken gülümsüyordum. Parmağımdaki sade ama çok güzel gözüken yüzüğe baktım. Gülümsedim ve Francisco'ya sarıldım. Geri çekildiğimde hala gülümsüyordum. "Bu çok güzel Francisco. Bunu asla çıkarmayacağım. ölene kadar." dedim ve güldüm. Sonra kendi etrafımda döndüm, saçımdaki gül yaprakları yere düşmüştü. Güneş neredeyse batmak üzereydi, turuncu ve lacivertin dansı çok güzeldi.... Francisco'ya döndüm. Sonrasında onu kendime çekip öptüm. Gülümsemekten neredeyse onu öpemeyecektim. Fısıldadım. "Seni seviyorum Francisco." Bunu dedikten sonra gülümsedim. Yanağıma hücum eden kanı farketmiştim. Sonra bende cebimden hediyemi çıkardım. Şaşkınlıkla bana bakıyordu.

Elimdeki kutuyu açtım ve ona doğrulttum. Hediyesini eline aldığında güneşin son ışıklarında parladı. Bu üstünde çakal başı figürü olan bir kolyeydi. Gülümsedim ve kolyeyi elinden alıp boynuna takmasına yardım ettim. "Bu babamın kolyesiydi. Sana vermek istemiştim ama yeni bulabildim. Bunu babama annem vermişti, şimdi de ben sana veriyorum. Umarım seversin."dedim ve gülümsedim. O kolye benim için eşsizdi. Üstündeki çakal kafası küçük bir tılsımdı. Bazı nazar büyülerinden onu koruyabilirdi. Ve hep yanında olduğumu hissettirirdi.

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Cuma Ağus. 10, 2012 7:31 pm

"Bu çok güzel Francisco. Bunu asla çıkarmayacağım. ölene kadar." derken parmağına taktığı yüzükle sevincini saklamayamadı Francisco. Aniden sarılışına karşılık O'da sıkıca sarıldı. Bastet geri çekildiğinde yüzündeki gülümsemeyle kendisininde gülümsemesi daha da arttı. Güneşin batmak üzere olması, anın daha inanılmaz ve romantik olmasını sağlıyordu. Bastet'ın kendi etrafındaki dönüşünde saçlarından süzülerek dökülen gül yapraklarının ardından sert bir öpücüğe şaşırmamıştı. Buna alışmıştı artık. "Seni seviyorum Francisco." Fısıltı gibi çıkan sesinin ardından kendini Bastet'a yaklaştırdı. "Ben de seni seviyorum" derken yüzüne şaşkınlık hakimdi. Çünkü, Bastet'ın elindeki küçük hediye kutusunu beklemiyordu.

Hediyesine şaşkınlıkla bakıyordu. Dikkatlice eline aldığında, güneş ışıklarının son dokunuşuyla parıldıyordu. Çakal başlı bir kolyeydi. Ve Francisco bu kolyeyi çok beğenmişti. Beğenmişliğin verdiği hisle dili tutulmuştu. Gözleri ile onu incelerken Bastet'ın yardımıyla onu boynuna taktı. "Bu babamın kolyesiydi. Sana vermek istemiştim ama yeni bulabildim. Bunu babama annem vermişti, şimdi de ben sana veriyorum. Umarım seversin." dedi ve gülümsedi. Francisco'da gülümsedi ama hala ne diyeceğini bilmeden parmaklarını kolyede gezdirdi. Sonra gözlerinin içine baktı Bastet'ın. "Bu harika bir kolye Bastet, bayıldım. Senin veriyor olman ayrı bir önem taşıyordu," dedi ve ellerini tutup devam etti. "...ama aile yadigarı,doğru kelime sanırım bu, olması şimdi daha da önemini arttırdı." Gün batımına döndüklerinde hayranlıkla onu izliyorlardı. Francisco'nun eli Bastet'ın belini sarmıştı. Bu an o kadar kıymetliydi ki her şeyden. Bütün herşeyi unutturup, sadece o anın güzelliği ile büyülenmişti. "Bu kolyeyi asla çıkarmayacağım. Daima boynumda takılı olmuş olacak." dedi ve yanağına bir öpücük kondurdu.

::

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Cuma Ağus. 10, 2012 8:53 pm

Fran, boynundaki kolyeye büyülenmiş gibi baktı. Sonrasında elini kolyede gezdirdi ve gülümsedi. Göz gözeydik yine. Gözlerinin rengini çok seviyordum, gülümsedim. "Bu harika bir kolye Bastet, bayıldım. Senin veriyor olman ayrı bir önem taşıyordu," dedi, sonrasında ellerimi ellerinin içine aldı. Gülümsemem daha da genişledi. "...ama aile yadigarı,doğru kelime sanırım bu, olması şimdi daha da önemini arttırdı." dedi. Gözlerimi yavaşça kapadım. Evet, bir aile yadigarı. Aşkı temsil eden bir aile yadigarı.

Gün batımını izlemeye başladığımızda onun eli belimde, benim başım omzundaydı. Güneş dağların arasında kaybolurken Fran konuştu. . "Bu kolyeyi asla çıkarmayacağım. Daima boynumda takılı olmuş olacak."dedi ve yanağıma bir öpücük kondurdu. Bense gülümsedim ve elini hafifçe sıktım. Hava artık kararmıştı. Yıldızlar parlamaya, ormandan sesler duyulmaya başlamıştı. O an aklıma bir fikir geldi.

"Hadi kulenin çatısına çıkalım. Yıldızları izleriz." dedim ve elinde çekiştirerek tırabzanlara doğru ilerledim. İnce trabzanlara çıktıktan sonra duvarda bir çıkıntı buldum. Oraya basarak yukarı çıktı. Sonra aşağı bakıp gülümsedim. Fran zorlanıyordu, yine. Elimi uzattım ve yukarı çıkmasına yardım ettim. Sonrasında ikimiz yan yana uzandık. Kafamı göğsüne koydum ve gülümsedim. Kalp atışlarını duyabiliyordum. Ellerini saçlarımda hissediyordum. Parmağımı göğüsünde dolaştırıyor, şekiller çiziyordum. "Bu şekilde yüz yıllar geçirebilirim." dedim.

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 11, 2012 1:50 am

"Hadi kulenin çatısına çıkalım. Yıldızları izleriz." Hızla tırabzanlara ilerledi. Sporu severdi evet, ama yaptığı şeyler Bastet'ın yaptıklarının yapacağına yardımcı olmuyordu. Yardım için uzanan elini tuttu ve yanına gitti. Ah, evet daha fazla çalışmalıydı. Yan yana uzandıklarında göğüsüne yaslanmış bir baş ve onun kokusu vardı. "Bu şekilde yüz yıllar geçirebilirim." Gülümsedi ve parmaklarını saçlarında gezdirirken aynısını tekrarladı. "Bu şekilde yüz yıllar geçirebilirim." Gökyüzündeki yıldızlara gözlerini çevirdiğinde bakışları donuktu. "Bazen senli benli hayaller kuruyorum. Bazen de sensiz olacağımı düşünüp korkuyorum. Beni bırakmazsın değil mi Bastet?" Ah, hayallerini yazmaya kalksa kesinlikle kağıtlar yetmezdi. Ama belli olan tek şey onu sevdiğiydi. Onunla ve Roxanna ile güzel bir hayat istiyordu. Sıcak bir yuva ve içinde Bastet olsun istiyordu. Hayalinin içinde aile olmak vardı aynı zamanda. Sonsuza kadar onunla olmak istiyordu. Bastet'ın güzelliğinde güzel bir kızı olsun istiyordu,evet. Hayali tam olarak buydu. Kokusunu içine çekti ve devam etti. "Sensiz olamıyorum ama aynı zamanda başkalarından vazgeçemiyorum." Evet, doğruydu. Başka kızlarla eğlenirdi sadece. Ama Bastet farklıydı. "Değiştim evet ama içimde her zaman o çapkın Francisco olacak ve bunun aramıza girmesini istemiyorum,aşkım." derken hala saçları ile oynuyordu. Bu güzel akşamda yıldızların parıltısını saklayan şey Bastet'tı. Çünkü O daha parlakttı.

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 11, 2012 1:11 pm

Elleri saçlarımda gezinirken yüzümü iyice göğsüne gömdüm. Ama yıldızları hala göre biliyordum. Çok güzeldiler. Ne kadar uzak ama bir o kadar da yakın... "Bu şekilde yüz yıllar geçirebilirim."dediğinde gülümsedim ve kafamı hafifçe kaldırıp ona baktım. Yıldızlara buğulu gözlerle bakıyordu sanki. "Bazen senli benli hayaller kuruyorum. Bazen de sensiz olacağımı düşünüp korkuyorum. Beni bırakmazsın değil mi Bastet?" dedi. Gözlerimi kapattım. Ondan asla ayrılmamak istiyordum, kendim gibi olabildiğim tek yer onun yanıydı. Onunla gülmek istiyordum, dertleşmek. Sanki her gün son günmüş gibi sevmek...

"Sensiz olamıyorum ama aynı zamanda başkalarından vazgeçemiyorum.Değiştim evet ama içimde her zaman o çapkın Francisco olacak ve bunun aramıza girmesini istemiyorum,aşkım."dediğinde eli saçlarımın arasındaydı. Kafamı omzuna koydum ve burnunun üzerini öptüm. Yarım bir gülümseme oturdu yüzüne. Elini kalbimin üstüne koydum. "Hissediyor musun? Bu kalp attığı sürece seninim. Ne olursa olsun dönüp dolaşıp bana geleceğini biliyorum.dedim. Eli yanağımda dolaşırken avcunun içine bir öpücük kondurdum ve parmaklarını kapattım. "Eğer birbirini seven bir çift kalp varsa, tek ruh olarak ölürler. Kaderleri böyledir." Sonrasında gözlerimi kapattım ve sıkıca Francisco'ya sarıldım.

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 11, 2012 2:34 pm

Bastet'ın başını omuzunu hissetmesinin ardından içine dolan mutluluk ve sıcak duygular iyi hissettiriyordu. Hemde fazlasıyla iyi. "Hissediyor musun? Bu kalp attığı sürece seninim. Ne olursa olsun dönüp dolaşıp bana geleceğini biliyorum," derken elini Bastet'ın yüzünde dolaştırdı. Doğru söze ne denebilirdi ki? Ayrılsalar bile içinde her zaman Bastet'ın aşkını taşıyor olacaktı. Gerçi bu gidişle hayallerine ulaşacak gibi duruyordu. "Eğer birbirini seven bir çift kalp varsa, tek ruh olarak ölürler. Kaderleri böyledir." İçinden tekarladı son sözlerini. Ve gülümserken Bastet'a baktı. "Biz de onlardan biriyiiz." derken o çocouksu tavrını takınmıştı. Sonra saçlarını karıştırdı Bastet'ın. Hafifçe dikeldiğinde göz gözeydiler. "Ben bunu söylemekten bıkmayacağım. Seni seviyorum."

Aklına gelen her şeyi hemen söyleme adeti olan Francisco gene öyle yapmıştı. "Yakında bir daire ya da ev tutacağım. Büyük ihtimalle ev olacak," dedi ve duraksadı devamında ne diyeceğini kendisi bile bilmiyordu. "Yani demek istediğim sana ve Roxanna'ya oda ayırabilirim. Ne dersin?" derken göz kırptı. Bu fikri kendisi de sevmişti. Aslında bayılmıştı. Bazen aklına harika fikirler gelebiliyordu. Böylece daha çok beraber olurlardı. Ve tabi eğlence daha fazla olurdu. Bunu gerçekten de istediğini fark etti. Şimdiden bu fikre alışmıştı bile. Ve bunu gerçekleştirmek için her şeyi yapabilirdi. Evet,her şeyi!

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 11, 2012 6:26 pm

"Biz de onlardan biriyiiz." dediğinde sesindeki çocuksu tını yüzünden kıkırdadım. Sonrasında saçlarımı karıştırdı. Yüzüme düşen bir parça saçı üfledim ve dudakalarımı büzüp yanaklarımı şişirdim. Gülümsedi ve hafifçe doğruldu. "Ben bunu söylemekten bıkmayacağım. Seni seviyorum." dedi. Gülümsedim ve aklına bir şey geldiğinde yüzünde oluşan heyecanlı ifade belirdi. Kaşlarımı kaldırdım ve gülümsedim.

"Yakında bir daire ya da ev tutacağım. Büyük ihtimalle ev olacak. Yani demek istediğim sana ve Roxanna'ya oda ayırabilirim. Ne dersin?" dediğinde bende yerimde doğruldum. Saçlarımı gözümün önünden çektim ve düşünmeye başladım. Hmm. Aynı evde Fran ve ben. Aklıma gelen düşünce yüzünden kıpkırmızı oldum. Fran'da anlamış olacak ki arsızca sırıttı.

Konuyu değiştirmek için sırıttım. "Çok güzel olur aslında. Ama amcama sormalıyım. Hem pijamalı Fran fikri güzel. " dedim ve yanağını öptüm. İkimizde bağdaş kurmuş bir birbirimize bakıyordum. Sonra dayanamadım ve kahkaha atmaya başladım. Rezil olmuştum, rezil!

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 11, 2012 8:14 pm

Saçlarını gözününün önünden çekerken düşündüğü belli oluyordu. Yanakları kızarmıştı. Ne düşündüğü anlamıştı Francisco. Kendisinin düşünmediğini söylersek yalan olurdu. Francisco arsızca gülümsedi. Sonrada dudağını emdi gözlerini kısarak. Uzunda bir süre ona bakerken elini yanağına götürdü.

Sessizliği bozan Bastet'tı. Aynı zaman da hala gülümüyordu. Fran'da gülümsemesini yaydı. "Çok güzel olur aslında. Ama amcama sormalıyım. Hem pijamalı Fran fikri güzel." Bağdaş kurmuş biribirimize bakarken yanağına inen öpücüğe karşılık o da hızla Bastet'ı öptü dudaklarından. Sert bir öpücük olmasının yanında onu arzuladığının da göstergesiydi. Kahkaha attı sonra da. "Pijamalı Fran mı? Hiç sanmıyorum tatlım. Bence iç çamaşırları içindeki Bastet fikri daha güzel," derken ellerini Bastet'ın karnına götürdü ve hafifçe gıdıkladı. Gülümsemesini daha da yayarken göz kırptı Bastet'a. "Amcanla konuşabilirim istersen. Hem daha kolay izin verir." Dalga geçiyordu. Hayatta izin vermezdi. Sonuçta bir erkek evi olacktı. Ama sözlerine devam etti. "Kaslı ve güçlü beni görünce dayanamayacak." dedi ve daha fazla dayanamayarak kahkaha atmayı sürdürdü. Kahkahası gecenin karanlığında yankılanmıştı ve ay kendini göstermeye başlamıştı bile.

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   C.tesi Ağus. 18, 2012 11:37 am

Gülümseyerek ona bakıyordum. Onunda bende farkı yoktu aslında. Beni sertçe öptüğünde midemde hissettiğim sıcaklık yüzünden gülümsemem daha da genişledi. O da bir kahkaha patlattı. "Pijamalı Fran mı? Hiç sanmıyorum tatlım. Bence iç çamaşırları içindeki Bastet fikri daha güzel,"dedi ve beni gıdıklamaya başladı, kıkırdadım. Göz kırptı ve konuşmaya devam etti. "Amcanla konuşabilirim istersen. Hem daha kolay izin verir. Kaslı ve güçlü beni görünce dayanamayacak." dediğinde ikimizde kahkaha atmaya başlamıştık bile.

Gülmeyi kestiğimde gözlerimi sildim ve Fran'a dil çıkardım. Sonrasında Fran'a sokulup başımı dizlerine koydum. Saçlarımı hafifçe çektiğinde gözlerimi devirdim. Saçlarımla uğraşmaya bayılıyordu. "Amcanın bir şey diyeceğini sanmıyordum. Kesin diyeceği şey 'arada gelmeyi unutma Polliné' olur. Beraber yaşayabiliriz. Ama yemekleri sen yaparsın."dedim ve bir kahkaha patlattım. O da gülümsüyordu. Gözümle en parlak yıldızı buldum ve konuşmaya başladım. "Bana Polliné demesinde nefret ediyorum, biliyor musun? Sanki bana öyle dediğinde biri anneme sesleniyormuş gibi hissediyorum. Çok garip oluyorum." dedim ve derin bir iç çektim. Sonrasında elimi Fran'ın kolunda gezdirdim. Ona dokunmak, sıcaklığını hissetmek beni rahatlatıyordu.

V. Sınıf
V. Sınıf

Çanta
Eşyalar:

Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   Salı Eyl. 04, 2012 11:38 pm

Başını dizlerinin arasına koyan Bastet'ın gözlerinin içine baktı. Francisco, parmaklarını saçlarında gezdirirken hafifçe çekti. Bastet'ın bakışları ile karşılaşınca göz kırptı ona. Evet, saçlarını çok seviyordu. Hem de fazlasıyla... "Amcanın bir şey diyeceğini sanmıyordum. Kesin diyeceği şey 'arada gelmeyi unutma Polliné' olur. Beraber yaşayabiliriz. Ama yemekleri sen yaparsın." Kahkaha atmıştı. Polliné, bu iyi bir isimdi. Aklının bir kenarına kazımıştı bile. Sonra da Bastet'a baktı. Fakat Bastet gökyüzüne bakıyordu. Bir anlığına Francisco'da gökyüzüne baktı. Ve mutfakta yemek yaptığını hayal etti.

Beline bağladığı bir önlük, yüzüne bulaşmış unlar ve dağılmış bir mutfak vardı. Yapmaya çalıştığı tek şey kekti. Fakat mutfak mutfaklıktan çıkmış, ortalık rezildi. Kapıdan bakan Bastet'ı ve kahkahalarını işittiğinde yüzünde oluşan ifadeyi canlandırdı yüzünde. Sonra da gülümsedi. Bastet'a un attığını hayal ettiğinde, gelen sesle yüzünü o yöne çevirdi. "Bana Polliné demesinde nefret ediyorum, biliyor musun? Sanki bana öyle dediğinde biri anneme sesleniyormuş gibi hissediyorum. Çok garip oluyorum." Gözlerini ona doğru çevirdiğinde gözlerinde bir burukluk görmüş gibi hissetti. Sonra hafifçe gülümsedi. Ve kolunda gezen elle tenindeki arzunun arttığını hissetti. " Sana Polliné diye sesleniliyor olması anneni hatırlatıyorsa, güzel bir şey olmalı. Yani en azından ben öyle düşünüyordum. " derken elini elinin üzerine koydu. Sıkıca tuttu ve içinde oluşan sevgi hissine engel olamadı. Zaten nasıl olabilirdi ki? Aşka yakalanmıştı. Deli gibi onu seviyordu. Onunlayken daha farklıydı. Nasıl onu yok sayabilirdi ki? " Sana Polliné denilince mutlu olmalısın. Çünkü sana anneni hatırlatıyor." dedi ve hafifçe eğilerek alnına bir öpücük kondurdu. Annesi ile geçirdiği anılar geçti gözünün önünden. Ve tek ortak noktaları olan Roxanna'ı hatırladı. " Seni seviyorum Polliné" dedi ve sırıtarak dudağına bir buse kondurdu.

// Son

MesajKonu: Geri: Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi   

Yeni Bir Başlangıcın Son Evresi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» [Ultra Zırhlar] [Yeni Npcler] [7/24 Online Gm] [120 LWL'lik Silah & Zırhlar]
» 6. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!
» Son Çıkan Türkçe Klipler .avi uzantılı
» Raw GM[Genel Başkanı] Randy Orton'ın Odası
» Kutsal Savas -Yeni Bir Macera +65 Npcler Partizan Muho Koşş [Resimli]