AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Beklenmedik Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Daniel Ellwood
V. Sınıf
V. Sınıf

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : Kadri

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Karşılaşma   Perş. Haz. 28, 2012 5:01 pm

O da yürümeye başlamıştı. "Çoktan anladığını sanıyordum." Neyi anlayacaktım. Bunu söylerken kalp atışları iyice hızlanmıştı. "Kalp atışlarımı dinleyebilmen benim için çok büyük dezavantaj olacak ilerde." Beni büyük ihtimalle bir daha görmeyecekti. İleride nasıl bir dezavantaj olabilirdi ki bu. "Kalp atışlarımın hızlanmasının sebebi sensin. Seni görmem yeterli." Bu kelimeler yüzünden olduğum yerde kalmıştım yürüyememiştim. Umarım yanlış anlamışımdır diye düşündün ama böyle bir şeyin yanlış anlaşılacak bir şeyi yoktu. Bunun için ya benden korkmalıydı ki böyle bir şeyin olduğunu sanmıyordum onun için. İkincisini ise düşünmek bile istemiyordum. "Yani se-sen benden... Boşver bu konuyu şimdi konuşmak dahi istemiyorum." Adımlarımı hızlandırmaya başlamıştım. O topuklularla da yürümesi bayağı bir zor olmalıydı. Bu yüzden spor ayakkabı en en iyisiydi. Onun çok geride kaldığını biraz uzaklaştıktan sonra fark edebildim. Tekrar yerimde beklemeye başladım bu sırada cebimde duran küçük bir şişeden kan içtim. Taze kanın yerini tutmuyordu ama şu an beni yatıştırmaya yarayacak tek şey buydu. Onun gözü önünde bir insanı öldüremezdim. Buralarda bir hayvan olduğunu da sanmıyordum. Sonunda bana yetişebildiğinde tekrar yürümeye başlamadım. Neden yürümediğimi merak ediyor olmalıydı. Biraz sinirli gibiydi. Saat iyice geç olmaya başlamıştı. Sadece yürürlerse asla varamayacaktık bir yere. Kathleen'i belinden tuttum ve kucakladım. Ani olduğundan biraz şaşırmış gibiydi. "Vampir olmanın iyi yönlerini de kullanmak lazım. Ben koşarken sakın üzerime kusmamaya çalış. Biraz sarhoş görünüyorsun da." Başka bir söz daha edemeden koşmaya başladım. Beş dakika sonrasında Themes Nehrinin oralarda bir parka varmıştık. Onu indirdim ve bir banka oturdum. Onun da yanıma oturması için elimi bankın yanına koydum. Umarım başı falan dönmemiştir koşarken.

En son Daniel Sullivan tarafından Perş. Haz. 28, 2012 5:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kathleen Hart
V. Sınıf
V. Sınıf

Rp Yaşı : 15

Çanta
Eşyalar:
Evcil Hayvan:

MesajKonu: Geri: Beklenmedik Karşılaşma   Perş. Haz. 28, 2012 5:42 pm

"Yani se-sen benden... Boşver bu konuyu şimdi konuşmak dahi istemiyorum." Bu tepkisi iyice melankolik bir ruh haline bürünmeme yetmişti. Konuşmak dahi istemiyorum. Beni mutlu etmeye yeten sesi şimdi kalbimi kırmış, zihnimde yankılanıp duruyordu. Demek sadece bir canlı olduğum için önemsemişti beni. Benim gibi hissettiği için değil. Öyle çok varsayım ve düşünceye boğulmuştum ki onun benden bir kaç metre önde gittiğini farketmemiştim. Beni şaşırtarak ona yetişmemi bekledi. Şu an benimle olması bile bir mucizeydi, değil mi? Muhtemelen şu an benden nefret ediyordu. Ağlayacak gibiydim, gözyaşlarımı zor tutuyordum. Üzüntümü saklamak için yüzümü öfkelenmiş gibi bir ifadeyle kaplamıştım. Kaşlarımı çatarak yanında durdum. Birden beni kavrayıp kucağına kaldırdı. Bir şaşkınlık nidası koyverdim. "Vampir olmanın iyi yönlerini de kullanmak lazım. Ben koşarken sakın üzerime kusmamaya çalış. biraz sarhoş görünüyorsun da." Buna koşmak denemezdi. Adeta uçuyorduk! Saçlarım hızdan kaynaklanan rüzgarla dalgalanıp, birbirine girmişti. Her ne kadar az önce beni sinirlendirmiş olsa da Daniel'ın teması tekrar yumuşamama, kalbimin çarpmasına yetmişti. Beni yere bırakıp bir banka oturdu. Bense hem alkol hem hız sebebiyle dönen başımın kendine gelmesini, nerede olduğumuzu anlamaya çalışıyordum. Bir kaç saniye etrafıma bakındıktan sonra anladım; Thames nehri tam karşımızdaydı. Açıkçası manzara harikaydı. Daniel beni böyle üzmemiş olsaydı hem manzara hem de yanımdaki yakışıklı büyücü, daha doğrusu artık yakışıklı vampir sebebiyle inanılmaz mutlu olurdum. Banka, onun yanına oturdum. Ne olursa olsun Ona içimden geçenleri söylemezsem rahat edemezdim. Benim kişiliğimin bir parçasıydı bu da. "Daniel, bunu konuşmak bile istemediğini söyledin biliyorum ama söylemeliyim. Senden çok," durup yüzüne baktım "hoşlanıyorum. Anladın zaten. Sana güveniyorum, bana ya da masum birine zarar veremezsin. Vampir olman iyi biri olduğun gerçeğini değiştirmez. Zamanla kendini kontrol etmeyi öğreneceğine inanıyorum." Derin bir iç çektim. Eskiden Daniel'a özgü olan o parfüm kokusu bu sefer gelmemişti bana. Herhalde Londra sokaklarında yatıp kalkmanın bir sonucuydu bu da. Alkol, onca hareket, heyecan, duygu değişimi beni yormuş olmalıydı çünkü göz kapaklarımın kapanmak için isyan ettiğini hissediyordum. Şimdi Daniel'ın yüzünü bir daha görememe korkusu kaplamıştı benliğimi. Bu son anlarımızdı belki de... Bu düşüncenin yaratmaya yettiği özlemle başımı omzuna yasladım, gözlerimi kapadım. "Seni bir daha görmeyecek olsam bile, seni hep hatırlayacağımı unutma. Ve benim için çok önemli olduğunu." İçim geçmiş olmalı. Omzunda öylece uyuyakaldım. Rüyamda da bankta, Daniel'ın omzunda uyuyakaldığımı, Daniel'in beni ısırıp bir vampire dönüştürdüğünü gördüm o gece. Ne gariptir ki bu rüya beni korkutmamış, artık Daniel'le olabileceğim ihtimali beni mutlu etmişti...

Uyandığımda gün Thames nehrinin üzerinde yeni doğuyordu. Kendimi üzerime örtülmüş bir ceketle bankın üzerine uzanmış halde buldum. Daniel gitmişti. Dün gece bir rüya gibi bulanık olarak kazınmıştı zihnime. Gözlerimi ovuşturarak doğruldum, üzerimden ceketi sıyırdım. Ceketin cebinden dörde katlanmış bir not düştü. Kağıdı açıp, düzgün el yazısını okurken gülümsüyordum.

Uyandırmayı denedim ama anlaşılan çok yorgundun. Umarım söylediklerinde samimisindir. Sen de şunu unutma, bu son görüşmemiz değildi.
Daniel

//SON

bir küçük aslancık varmış:

Beklenmedik Karşılaşma

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2

Similar topics

-
» Karşılıksız verilen başarı
» GNOSİS