AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

O La la La!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Eavélon B. Diva

Rp Yaşı : 20
Gerçek Adı : Eavélon B. Diva

MesajKonu: Geri: O La la La!   Salı Haz. 19, 2012 12:42 pm

" Düşündüm de, boşver. Şuan bunu konuşmak istediğimden emin değilim. " deyip gülümsedi Adre. Adre'nin aniden değişen ruh halini hissetti ama bir şey söylemedi. Yanlarına yaklaşan bir kız belini imzalamasını isteyince Antonio şaşkındı. Adre yavaşça yerinden kalktığında gülümseyerek ona bakıyordu. Ne yapacaktı acaba? Kızın yanında bir şeyler söylemişti ama pekte anlayamamıştı müziğin yüzünden. Adre'nin lafından sonra kız, arkadaşlarını da toplayıp yanımızdan gitti Şaşkın bakışlarının ardında soru sorar gözlerle bakıyordu. Adre tekrar sakin hali ile masaya oturdu. Anto onun bu değişkenliğini merak ediyordu. " Bir günümü normal geçirmek istemişim seninle, ancak bu sürtükler bir türlü rahat bırakmıyorlar. " Bu sözüne karşılık gülümseyecekti fakat, Adre'nin masadan aniden kalmasıyla şaşkınlığı daha da arttı.

Birkaç saniye sonra kapının önüne çıktığında Adre'nin sigarasını yakmış olduğunu ve ağladığını gördüğünde hızla yanına yaklaştı. Ellerini omuzuna koydu. "Adre, iyi misin?" derken yanına diz çökmüş yüzüne bakıyordu üzgünce. Kaşlarını kaldırdı hafifçe ve gözlerinin içine baktı. " Anlatmak ister misin? " Adre'i hiç bu kadar üzgün görmemişti. O güçlü kişiliğinin altında her zaman duygusal biri yatardı. Ama onu hiç bu kadar öne çıkardığı olmamıştı. Ya sorun çok büyüktü ya da artık güçlü olmaktan bıkmıştı. Anto, anlatması için gözlerinin içine bakıyordu.

Normal Bir Dans:

Devamında Gelen Danslar:

Coşma Kıvamına getiriyouruz:

Kanunsuz kadınlar için:

Tatiana Cheryl Clodia

Gerçek Adı : Myrina Crosowski

MesajKonu: Geri: O La la La!   Salı Haz. 19, 2012 1:47 pm

" Adre, iyi misin? " dedi Antonio, üzgün bir sesle. Adreanna, cevap vermek yerine başını kaldırdı ve boş boş karşıya bakmaya başladı. Göz yaşları dinmişti. Gözleri acıyordu biraz, annesinin ölümünden beri ağlamamıştı. " Anlatmak ister misin? " diye sordu, her zamanki nazikliğiyle Anto. Adre, cümlelerini nasıl toparlayacağını düşünüyordu. Aklına, cebindeki eroinli sigara geldi. Son zamanlarda çok kullanıyordu bunu, dolu paketini çıkardı ve bir sigara daha yaktı. İçine çektiğinde bir rahatlık duygusu sardı içini. Göz bebekleri büyümeye başlamıştı. Birkaç dumanın ardından mutluluk hissi yayılmaya başlamıştı. Ancak bu sefer kaçmayacaktı sorunlardan. Eroin, geçici biz çözümdü. Bir o kadar da ölümcül. Antonio'ya baktı, gözlerinin içine. " B-ben yapamadım Anto, " dedi ve duraksadı. Kaşlarını kaldırmış bakıyordu ona Antonio. " Bırakamadım işte. Hala eroin kullanıyorum. Ancak sorun bu değil, " dedi ve nasıl bir tepki vereceğini merak ettiği için gözlerine baktı. Kızgın bakıyorlardı. Antonio, şuana kadar bir kez bile sinirlenmemişti Adre'ye. Her şeyin bir ilki vardır.

Adre, dudaklarını ısırdı. Bir nefes daha aldı ve sözlerine devam etti. " Özlüyorum Antonio. Her şeyi. Nymeria'yı, annemi, babamı, eski neşeli Adreanna'yı. Ünlü olmayan Adreanna'yı. Başını her gün belaya sokmayan, eroin kullanmayan, sigara ve alkolle alakası olmayan Adreanna'yı, " Güç almak istercesine sarıldı Antonio'ya. Sonra da sigarasından bir nefes daha alıp yere attı. Yanmaya devam eden sigarasından çıkan dumanı izlemeye başlamıştı. Sonra tekrar döndü Anto'ya. Sözlerine devam etti. " Bırakıyorum Anto. Iron Mask'i bırakıyorum! " dedi ve gözlerini yumdu. Asıl şimdi, ne tepki vereceğini merak ediyordu.

Scottié, hayatım. Sana gelsin bu, muah. :

Genelde böyleyim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] :

Eavélon B. Diva

MesajKonu: Geri: O La la La!   Salı Haz. 19, 2012 2:51 pm

" B-ben yapamadım Anto, " Cebinden çıkardığı sigaraya baktı. Sonra Adre'nin üzgün sesi ile na döndü. " Bırakamadım işte. Hala eroin kullanıyorum. Ancak sorun bu değil, " Öfkelendiğini hissediyordu. Eroinden bahsediyordu. Bıraktığını düşünmüştü Anto. Lanet olsun! diye söylendi içinden. Kendisi de kullanmıştı bir zamanlar. Bağlı olduğu şeyden vazgeçmek zor olmuştu. Ama başarmıştı işte. Adre niye başaramamıştı? Niye?

Sakin tavrını korumak için çabalıyordu. Sorununu anlatmayı bekliyordu. Ondan sonra çözüm için harekete geçecekti. Nefesini tutmuş bekliyordu. Aynı zamanda kalp atışlarının hızını ve öfkesini dindiremediğini de biliyordu. " Özlüyorum Antonio. Her şeyi. Nymeria'yı, annemi, babamı, eski neşeli Adreanna'yı. Ünlü olmayan Adreanna'yı. Başını her gün belaya sokmayan, eroin kullanmayan, sigara ve alkolle alakası olmayan Adreanna'yı, " Sıkıca sarılan Adre'ye sarıldı Anto. Sarılmaları bittiğinde Adre sigarasını yere atmıştı ve sigarayı izliyordu. Gözlerini başka tarafa çevirdi Antonio. Dudaklarını ısırdı. Aniden ona döndü. Sakin ses tonunu korumak için derin bir nefes aldı. " Bak Adre, herkes eski hayatını özlüyor. Fakat eskiyi anarak yaşayamayız. Bizi daha da çıkmaza götürür." dedi sevecen hali ile. Kısa bir sessizliğin ardından Adre'nin söylediği söz beyninde yankılanıyordu. " Bırakıyorum Anto. Iron Mask'i bırakıyorum! " Hızla yerinden kalktı. Adre'ye döndü. Öfkesini kontrol edebileceğini zannetmiyordu. Gözleri kapalı olan Adre'ye baktı. " Bana bak! Nasıl bırakıyorum Adre? Ne yani lanet olası bir özlem yüzünden mi bizi bırakıyorsun?" Derin bir nefes aldı. Yere eğildi ve sigarayı gösterdi. " Eroin bağımlısıyım diye mi vazgeçiyorsun? Ne yani pes mi ediyorsun Adre?" Şaşkındı aslında ve korkuyordu. Gruptan birini kaybetmekten her zaman korkmuştu. Şimdi ise onunla karşı karşıyaydı. Adre'nin gitmesini istemiyordu. " Bana mantıklı bir sebep ver Adre! Sadece mantıklı bir açıklama istiyorum." dedi sakince. Ses tonunun ani değişmiş olması öfkeli olmadığı anlamına gelmiyordu. Aksine çok öfkeliydi. Ama öfkeyle hareket etmek her zaman tehlikeliydi.

Normal Bir Dans:

Devamında Gelen Danslar:

Kanunsuz kadınlar için:

Tatiana Cheryl Clodia

Gerçek Adı : Myrina Crosowski

MesajKonu: Geri: O La la La!   Salı Haz. 19, 2012 3:11 pm

Evet, Antonio çıldırmış gibiydi. Ondan daha önce hiç duymadığı öfkeli bir sesle " Bana bak! Nasıl bırakıyorum Adre? Ne yani lanet olası bir özlem yüzünden mi bizi bırakıyorsun? " dedi. Sonra sigarayı gösterdi ve " Eroin bağımlısıyım diye mi vazgeçiyorsun? Ne yani pes mi ediyorsun Adre? " diye sordu ardından. Adreanna'nın göz yaşları tekrar akmaya başlamıştı. Evet, aslında Antonio böyle bir tepki verdiğine göre diğerlerini düşünemiyordu. Ardından, ses tonunu ayarlamayı başarıp " Bana mantıklı bir sebep ver Adre! Sadece mantıklı bir açıklama istiyorum. " dedi sakince. Adre, ne diyeceğini düşünüyordu. Artık yapamadığını, yeterince güçlü olmadığını söylemesi gerekiyordu; ancak bunu daha kendine bile itiraf edememişken başkalarına etmek zor olacaktı. Derin bir nefes aldı. Göz yaşlarını sildi ve Antonio'nun gözlerine baktı. Üzgünüm der gibi. Ağzını açtı ve kelimeler dökülmeye başladı, " Sadece.. Bunlar için yeterince güçlü müyüm emin değilim. Lanet olsun! Sizi çok seviyorum ve ailem sizsiniz ancak.. Bir süre düşünmeliyim, kafamı toparlamalıyım. Gerçekten üzgünüm Antonio, gerçekten. Seni çok özleyeceğim. Hatta o özlemle nasıl yaşayabileceğimi bilmiyorum ama.. " dedi ve duraksadı. Evet, itiraf edecekti. Madem gitmek üzereydi, artık sırlar açığa çıkmalıydı. Ayağa kalktı Adre ve neredeyse son sözleri çıktı ağzından, " ..Antonio, özür dilerim ama bunu söylemeliyim. Bugünkiler numara değildi. B-ben gerçekten seni seviyorum, hatta aşığım. Ve bununla nasıl başa çıkabileceğimi bilmiyorum, " dedi ve eğildi. Usulca öptü dudaklarından. Etrafına bakında, kimsenin olmadığına emin olunca, asasını çıkardı ve cisimlenmeden önce kısık sesle konuştu, " Bir gün, senin için geri döneceğim Anmoré, "

Rp out:

Scottié, hayatım. Sana gelsin bu, muah. :

Genelde böyleyim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] :

Eavélon B. Diva

MesajKonu: Geri: O La la La!   Çarş. Haz. 20, 2012 7:51 am

Gözlerinden akan yaşlarla kendini kötü hissetti Antonio. Onu ağlatmıştı. " Sadece.. Bunlar için yeterince güçlü müyüm emin değilim. Lanet olsun! Sizi çok seviyorum ve ailem sizsiniz ancak.. Bir süre düşünmeliyim, kafamı toparlamalıyım. Gerçekten üzgünüm Antonio, gerçekten. Seni çok özleyeceğim. Hatta o özlemle nasıl yaşayabileceğimi bilmiyorum ama.. " Dudağını ısırdı yavaşça ve gözlerinin içine baktı Adre'nin. " Lütfen Adre! Bunu birlikte atlatabiliriz," derken sesinde hüzünden çok yalvarış hakimdi. Ve gözlerinde de yalvarış hakimdi. " ..Antonio, özür dilerim ama bunu söylemeliyim. Bugünkiler numara değildi. B-ben gerçekten seni seviyorum, hatta aşığım. Ve bununla nasıl başa çıkabileceğimi bilmiyorum, " derken gözlerinde o bakışı vardı. Masum ve hüzünlü bakış. Antonio şaşırmıştı. Lanet olası Roma'dan çok uzaklara gitmek istiyordu. Ama Adre buradayken onu bu masumluğu ile burada bırakamazdı. Birkaç saniye sonra Adre ile dudakları birleşmişti. Ve Anto'da karşılık vermişti çekinmeden. Aynı zamanda sıkıca sarılmıştı ona. Hiç bırakmayacakmış gibi. Adre kollarından ayrıldığında dudağını emiyordu Anto. Adre etrafı kontrol ediyordu ve asasını çıkarmıştı. Anlaşılan gitme vakti gelmişti. Antonio ona yaklaştı ellerinden sıkıca tuttu. " Adre, lütfen! Beni sensiz bırakma," derken sesinin cılızlığı hissedilebiliyordu. Aynı zamanda boğuk ve hüzün doluydu."Lütfen, gitme," Adre yavaşça Anto'nun elini bırakmıştı. Birkaç adım gerilemişti. Gözlerini kaçırdı Adre'den. Gözlerinin acıdığını hissediyordu. Ağlamamak için kendini zor tutuyordu. Bu her halinden belli oluyordu Antonio'nun. Vücudu gergindi ve yumruklarını sıkıyordu. Gitme vaktinin şimdi olduğunu hissettiğinde gözleri kaçırdı ve dudağını ısırmaya başladı. Adre'nin son lafı boş bir odada yankı yapar gibiydi. "Bir gün, senin için geri döneceğim Anmoré, " Anmoré,ha?

Arkasını hızla döndüğünde bir duvarla karşı karşıya geldi. Hızla yumruklarını duvara vurmaya başladı. Fısıltıyla söylenmeye başladı. " Lanet olsun Adre! Sana ve sana olan sevgime..." Gözlerinden süzülen birkaç damla sıcaklıkla duraksadı. Ellerine baktığında kızarmış ve sıyrıklar olduğunu gördü. Ve biraz kan... Olduğu yerde çömeldi ve sırtını duvara verdi. Gözlerini kapadı. Başını elleri arasına aldı ve anılarının gözleri önünden geçmesine izin verdi. On dakika, otuz dakika... Belki de bir saat. Yeni nefes almasını öğrenen biri gibiydi nefes alışı. Kesik kesik ve yavaşça. Öfkeliydi; çünkü sebepsiz gidiyordu. Öfkeliydi; çünkü gitmişti. Ve tek bir sebebi yokken. Birkaç saniye yerde durdu ve kendini toparlamaya çalıştı. Yerden hızla kalktığında gecenin uzun olacağını biliyordu. İçecekti,içecekti ve tekrar içecekti. Kendini, bu gün olanları hatırlamayacak kadar içecekti. Barın kapısına vardığında derin bir nefes eşliğinde içeriye girdi. Ve fısıldadı. " Seni seviyorum."

// SON

Normal Bir Dans:

Devamında Gelen Danslar:

Kanunsuz kadınlar için:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: O La la La!   

O La la La!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2