AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | .

Eskilerden...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

Rp Yaşı : 15
Gerçek Adı : Böğ.

MesajKonu: Eskilerden...   C.tesi Mayıs 19, 2012 7:07 pm

Jesus Dantes & Clementina C. Tenebris

Eskilerden...

İki arkadaş, eskiler ve biraz içki...

V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   C.tesi Mayıs 19, 2012 7:19 pm

Sıkılmış bir şekilde bar taburesine oturdum. Önümdeki kaymak birasından bir yudum aldım ve elimi saçlarımın arasından geçirdim. Çatlakkazan'da olmayı seviyordum. Buranın sahibesi olmayıda. Ama bu saatlerde burası bomboş olurdu. Sessizlik sevdiğim bir şey değildi. Yerimden kalktım ve kardeşim Claudia'nın hediye ettiği gramafona eski bir Beatles yerleştirdim. Şarkı çalmaya başladığında gülümsedim ve kaymak birasını kafama diktim. Tam yeni bir tane açarken birinin geldiğini duyuran çan hafifçe çaldı. İçeri uzun boylu bir genç girdi. Hızlıca boş ve dolu kadehleri kaldırdım ve barın arkasına geçtim. Gelip rahat bir hareketle bar taburelerinden birine oturdu. Kafamı kaldırmadan konuştum;

"Ne istersiniz?" dedim. Sonrasında kafamı kaldırdım ve tanıdık bir çehreyle burun buruna geldim. Bu kahverengi gözler bana bir şeyler hatırlatıyordu. Ama bir türlü çıkaramıyordum. Aynı şeyi oda düşünüyor olmalıydı. Hafifçe kaşlarını çatmıştı. Aklıma gelen anı cidden çok eskilerdendi... Fransa'da bir yaz. Tenebris Malikanesi'nin arka bahçesinde ben, Claudia ve Jesus...

Jesus! Yüzüme kocaman bir gülümseme yerleşti ve hafif bir heyecanla konuştum;

"Jesus? Tanrım, sen misin? Yoksa ben kaymak birası içerken sızdım mı?" dedim. Onun da yüzünde bir gülümseme vardı. Çığlık atmamak için dudağımı sertçe ısırdım.

Rp Yaşı : 20
Gerçek Adı : Cizıs!

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   C.tesi Mayıs 19, 2012 8:07 pm

Ahhh, yeni bir sabah daha. Her sabah uyandığımda ablamı evde bulamamak garip oluyordu. Sabah sekiz akşam beş mesaileri bana göre olmadığı için kimseye göre olacaklarını da düşünmüyordum. Saatime baktığımda çoktan öğlen ikiyi geçtiğini gördüm ve homurdana homurdana yataktan kalktım. Masanın üzerinde gece açık bıraktığım bilgisayarımın kapatıldığını fark etmem uzun sürmemişti. Abla! diye geçirdim aklımdan ve yerdeki tişörtlerden birisini üzerime geçirip banyoya geçtim. Uzun süren bir duşun ardından tekrar odama döndüğümde anlık bir kararla dolabı açtım ve elime geçen ilk kazağı üzerime geçirdim. Son zamanlarda geceleri yalnız uyuyor olmak canımı sıkmıştı. Hem bir iki kadeh bir şeyler içmek de güzel olabilirdi. Nereye bıraktığımı bile hatırlamadığım asamı güçbela bulduktan sonra bilgisayarın yanındaki post-it'lerden birisine not bıraktım

Evden kaçtığımı düşünüp sevinme. ~ Jesus.

Çatlak Kazan'a cisimlendiğimde etraftaki gürültü bir süre beni rahatsız etmişti. Bu kadar çok konuşan kişiler ne konuşurdu ki! Bar tarafına geçtiğimde barmenin yüzü tanıdık gelmişti. Eski günlerden bir hatıra canlanıp gözlerimin önüne gelmişti. Clementina! Ahh tabii ya. Güzel Clementina. Kadının sesiyse o kadar melodik gelmişti ki kulaklarına. Kahkaha attı sesli bir şekilde ve uzanıp ellerini tuttu. "Clementina... Uzun zaman oldu. Nerelerdeydin sen?" Bu soruyu soranın ben olmam oldukça ironikti. Zira okuldan ayrıldıktan sonra hiçkimseyle görüşmemiştim. Kendimi kelimenin tam anlamıyla ev hapsine almıştım. Ama memnundum hayatımdan.

Pray for me:

http://felixfelicis.roleplaylife.net
Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   C.tesi Mayıs 19, 2012 9:34 pm

Uzun zamandır görüşmediğimiz gerçeğini göz önüne aldığımda da onu görmenin bende yarattığı heyecan anormal gelmemişti bana. Nede olsa çocukluğumdaki en sıkı fıkı suç ortağımdı benim o. Pek değişmişe benzemiyordu. O hayatı pek takmazdı.

"Clementina... Uzun zaman oldu. Nerelerdeydin sen?" dedi. Gözlerimi devirdim. Hep ortadan o kaybolurdu. Ben değil.

"Ben hep buralardaydım Jesus. " dedim hafif cilveli bir edayla. Jesus'la flörtleşmek benim için yeni bir şey değildi sonuçta.
"Hem ortalardan kaybolan sendin. Beni unutmuş olman gibi bir düşünceye kapılmaktan kendimi alıkoyamadım. " dedim. Barın üzerine yaslanınca saçlarım görüş alanıma girdi.Yüzüme düşen saçlarımı kulağımın arkasına sıkıştırdım ve doğru ilerledim. Barın arkasından bir ateş viskisi çıkardım. Bu benim özel zulamdı.

"Ah, büyük bir kabalık yaptım öyle değil mi? İçecek bir şey ister misin? Ateş viskisine hayır demezsin herhalde. " elimdeki şişeden bardağa biraz ateş viskisi doldurdum. Biraz sarhoş olmak belki ikimize de iyi gelebilirdi. İkimize de hemen viskiyi doldurdum ve bardağını onun önüne kaydırdım. Sonra benimkini tek dikişte bitirdim ve gülümsedim. İkimizde bir kaç bartan önce sarhoş olmayacak kadar ustaydık.

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   Paz Mayıs 20, 2012 7:36 pm

Cle ile geçmişte yaşadıklarımızı hatırladığımda kalbim az öncekinden biraz daha hızlı atıyordu. Sevgili sevgilim... Yani, eski sevgilim. Resmi bir şey yoktu tabii aramızda ama tüm o flörtleşmelere bakarak bu sonuca ulaşmak çok da zor değildi. Yüzüne dökülen bir iki parça saçın kokusu burnuma geldiği anda kendimi ona yaklaştırmaya arzusuyla kasıldı tüm bedenim. Tam ona yaklaştığım sırada arkasını dönüp elinde bir şişeyle geri gelmişti. Elbette ne olduğunu biliyordum. Bu şeyi bin kilometre uzaktan görsem yine de tanırdım. "Ah, büyük bir kabalık yaptım öyle değil mi? İçecek bir şey ister misin? Ateş viskisine hayır demezsin herhalde. " Bana uzattığı bardağı aldım ve elimde tuttum bir süre. Ardından küçük bir yudum alıp susuzluktan kurumuş olan ağzımın ıslanmasını sağladım. Gülümsemesi yüzünü aydınlatırken elimdeki viskiyi tek bir yudumda bitirmiştim. Eski günler gözümün önünden geçmiyordu, onunla elele gezdiğimiz tüm o sokaklar... Elimi uzattım ve saçlarından küçük bir tutamla oynamaya başladım. "Neler yaptın ben etrafında yokken? Özgürlüğün tadını çıkarmışsındır umarım." dedim ve elindeki şişeye uzanıp ikimize birer kadeh ateş viskisi daha doldurdum. Susuzluğumu viskiyle gidermeye çalışmam oldukça sıradışıydı. Normalde içkiye fazla düşkün değildim, nadiren alkol almama rağmen kolay sarhoş olmazdım da. En son çok net ahtırlıyorum mezun olduğum senenin yaz tatilinde arkadaşlarımla çıktığım uzun tatilde deli gibi içmiştim. Tabii o günü hatırlayamıyorum şuanda, tek aklımda olan şey sabah uyandığımda etrafımdaki kimseyi tanımadığım. Garip şey doğrusu... Ellerimi saçlarından çektim ve tam gözlerinin içine bakmaya özen göstererek Cle'yi süzdüm. "Yıllar seni güzelleştirmiş. Şarap gibisin.." Yıllandıkça tadı güzelleşen şaraplar. Gerçi şarap denen şeyi fazla entellektüel bulurum ama, o daha çok ablam gibiler içindi.

Pray for me:

Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   Paz Mayıs 20, 2012 8:23 pm

Yüzüne yayılan rahat gülümsemesini her zaman sevmişimdir. Onu tanıdığımdan beri değişmeyen yegane şey. Çocukken, en sancılı yıllarımızda, sevgiliyken... Bu gülüşü içimi eritirdi. Hala aynı şeyi yapıyor aslında. Yavaşça gülümsedim. Sevgiliyken onunla sokakların tozunu attırırdık. Veya tenha bulduğumuz her yerde öpüşürdük. Bu düşüncelerle gülümsemem iyice genişledi. Jes yüzüme düşen bir saç tutamını aldı ve saçımla oynamaya başladı. Bu çok hoşlandığım bir diğer hareketiydi, saçlarımla oynardı...

"Neler yaptın ben etrafında yokken? Özgürlüğün tadını çıkarmışsındır umarım." dedi ve elimdeki şiseyi alıp ikimize birer bardak daha doldurdu. İkimizde sessizce biraz ateş viskisi içtik. Boğazımdan aşağı yakıcı bir etkiyle iniyordu. Jesus elini saçlarımdan çekti. Sonrasında tam gözlerimin içine baktı. Gözlerinde eskilerin özlemi vardı sanki...

"Yıllar seni güzelleştirmiş. Şarap gibisin..." dedi. Bu iltifat karşısında gülümsedim. Onun oturduğu tarafa oturmak için barın küçük kapısını açtım ve en yanındaki tabureye çöktüm. Elinden şişeyi aldım ve başıma diktim. Tabi ki hepsini içmedim. Tezgaha şişeyi bıraktım ve Jesus'a dönüp gülümsedim. Elimle dudaklarını içine alan bir daire çizdim havada;

"Yıllarda senden bir şey götürmemiş Jes. O dudaklar ve gülümseyişin hala aynı drecede baştan çıkarıcı." dedim ve güldüm. Hafifçe sarhoş olduğumu hissediyordum ama umurumda değildi.

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   Salı Mayıs 22, 2012 6:37 pm

Bardaki küçük korunağından çıkıp yanıma yaklaştığında eşsiz kokusu zaten sarhoş olmaya yatkın bedenimi çarpmıştı. geçmişin gölgesi bir an olsun üzerimden çekilmezken aklımı toparlayıp da ana odaklanamıyordum. Madem bu kadar etkiliyordu bu kız beni, neden onu bırakmıştım. Eski aptal Jesus. Asya turuna çıkmak için bulduğum o Endonezyalı için bir kez bile düşünmeden bırakmıştım. Şimdiki aklım olsa acaba yine aynısını yapar mıydım? Bu konuda dürüst olamam, zira eliyle dudaklarımı da içine alan bir daire çizerken bu zor. "Yıllarda senden bir şey götürmemiş Jes. O dudaklar ve gülümseyişin hala aynı drecede baştan çıkarıcı." Havadaki elini kaptım ve dudaklarıma götürdüm. O kadar eşsiz bir kokusu vardı ki o kadar ülke gezdiğim halde şu kokuyu hiçbir çiçekte bulamamıştım. Muggleların Koku filmindeki adam gibi bir şey olacağım bu gidişle. Bu saçma düşünceyle birlikte yüzüme eskisinden daha geniş bir gülümseme yayıldı. Ona doğru yaklaştırdım yüzümü ve işaret parmağımı pürüssüz yanağında gezdirdim. "Ben burada çekici olarak nitelendirebileceğim bir tek seni görüyorum Cle.." İsmi boğazımdan boğuk bir mırıldanma giib çıkmıştı. Bu ismi söylemeyeli yıllar oluyordu. Araya bu kadar uzun zaman girmesine rağmen duygularımın körelmemiş olması beni sevindirmeli mi bilmiyorum. Gerçi çok da umrumda değil. "Aptal bir kazanova gibi konuşmak istemem ama özledim seni." Belli belirsiz bir göz kırpması eşliğinde söylemiştim bunları. Özlemeliyim, burada ilk aşkımdan bahsediyoruz.

Pray for me:

Reyna Lana Regina
V. Sınıf
V. Sınıf

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   Cuma Mayıs 25, 2012 2:56 pm

Havadaki elimi yakaladı ve dudaklarına götürdü. Eli sıcaktı. Aynı dudakları gibi... Gülümsedim ellerinin sıcaklığı çok tanıdıktı. Dudaklarıma buruk bir gülümseme oturmuştu. Onu özlemiştim. Gülümsedi, gülüşü rahattı. Her zamanki gibi. Elimi bıraktı yavaşça. Sonrasında da eliyle yanağımı okşadı. Tenimden bir ürperti geçti.

"Ben burada çekici olarak nitelendirebileceğim bir tek seni görüyorum Cle.." dedi. Mırıldanıyormuş gibi konuşmuştu. Bunun üzerine verdiğim tepki hızlanan kalp atışlarım oldu. Neden beni bırakmıştı asla bilememiştim nedenini. Hiçbir şey söylemeden çekip gitmişti.

"Aptal bir kazanova gibi konuşmak istemem ama özledim seni." dedi ve göz kırptı. Yavaşça gözlerimi kapadım ve derin bir iç çektim. Gözlerimi açtım ve onun o güzel gözlerine odakladım gözlerimi.

"Sen asla aptal bir kazanova olamazsın Jes. Bende seni özledim." dedim. Gözlerim dolmuştu. İçimden bir parça ona kızgındı. En iyisi değildim ama bir açıklama isteyece kadar değerliydim. Jes'e baktım ve elimi elinin üstüne koydum ve hafifçe sıktım. Göz yaşlarımı geri yollamaya çalışıyordum. Bir damlası elimin üzerine düştü. Elimin tersiyle sildim.

"Neden bu kadar zaman sonra? Seni deliler gibi aradım. Snki hiç varolmamış gibi kaybolmuştun Jes. Neden yüzüme bir kez bile bakmadan gittin?" dedim ve yere baktım. Yüzümdeki ifadeyi görmesini istemiyordum.

MesajKonu: Geri: Eskilerden...   Cuma Haz. 01, 2012 4:34 pm

Benim gibi bir adam asla kadınları yüzüstü bırakmazdı ama bazen işte bir delilik geliyordu. Hiçbirşeyi umursamaz birisi alıyordu yerimi. Hogwarts bittiğinde de özgürlüğün dibine vurmak amacıyla her şeyi bırakıp gitmiştim buradan. "Sen asla aptal bir kazanova olamazsın Jes. Bende seni özledim." Gözlerinden dökülen bir damla yaş yanaklarından süzülerek eline değdiğinde birşeyleri yanlış yaptığımı fark ettim. Belki de bu gece buraya hiç gelmemeliydim. Ona yeniden yaşatmaya hakkım yoktu acısını, yüzümü acıyla buruşturdum ve onungözlerine diktim gözlerimi. Burada,onuöpmek istiyordum sadece. Göğsüme bastırmak ve kokusunu doyasıya içime çekmek... bunu yaptığım andageridönüşüolmayacaktı ama. Cle'ye akrşı hislerime skisi gibi değildi, onu sadece dost olarak sevebilirdim bundan sonra. Ama yine de kendimi affettirmek istiyordum. Affettirme konusundaysa hiç iyi değildim... "Neden bu kadar zaman sonra? Seni deliler gibi aradım. Sanki hiç varolmamış gibi kaybolmuştun Jes. Neden yüzüme bir kez bile bakmadan gittin?" Söyleyecek tek sözüm kalmamıştı artık. Sadece canım istedi demek biraz saçma olurdu ve onun beklentisini karşılamazdı, eminim. Onun kırılmasını engellemem gerekiyordu aam bunu nasıl yapacağımı bilmiyordum. Yalnızca en iyi bildiğim şeyi yaapbilirdim, kaçmak. "Sadece gitmem gerekmişti, şuan olduğu gibi." Yerimden kalktım ve eline nacizane bir öpücük kondurduktan sonra hızlı adımlarla yerimden kalkıp kapıya doğru ilerledim. İngiltere'nin havası iyi gelebilirdi bana ancak. Ayaklarım beni yeni bir mekana doğru sürüklerken içimden bir ses doğru olanı yaptığımı söylüyordu.

S O N

Pray for me:

Eskilerden...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası